Finansuojami kursai dirbantiems

Kas yra testavimas su SEB

IT sritis, tai ne tik programavimas!

Vieno didžiausių Lietuvoje banko SEB atstovai papasakojo apie vis labiau populiarėjančią IT sritį – TESTAVIMĄ.

Renginio metu sužinojote, kas yra testavimas, kam jis skirtas ir kokios galimybės atsiveria norintiems persikvalifikuoti. Kokias technologijas ir programavimo kalbas reikia išmanyti ir kokias asmenines savybes turi turėti geras testuotojas?

Į visus šiuos ir kitus, Jums aktualius, klausimus atsakė savo srities profesionalai šioje srityje sėkmingai dirbantys jau ne pirmus metus.

PRANEŠĖJAI:

Natalija Sakalinskienė (SEB) – Testavimo skyriaus vadovė.
Prie testavimo komandos SEB banke prisijungė prieš 4 metus, kaip informacinių sistemų (IS) analitikė, o po 2 metų tapo Testavimo skyriaus vadove. Natalija studijų metu dalyvaudavo įkvepiančiuose susitikimuose su kviestiniais svečiais iš industrijos, o vieno iš jų metu susipažino su IT įmonės vadovu, kurio dėka pradėjo savo karjerą šioje srityje.

Frančeska Dobrovolskytė (SEB) – testuotoja.
Buvusi „Vilnius Coding School” studentė, kuri baigusi programavimo pagrindų ir testavimo mokymus, sėkmingai persikvalifikavo ir 2018 m. prisijungė prie SEB banko testuotojų komandos.

KUR? “Vilnius Coding School”, Ulonų g. 5, II laiptinė, 5 aukštas.

KADA? Liepos 9 dieną, 18:30 val.

REGISTRACIJA: [email protected] (nors renginys nemokamas, tačiau prašome pranešti apie dalyvavimą, nes vietų skaičius ribotas)

RENGINIO VIDEO

 
Registracija
Kontaktai