IT sritis, tai ne tik programavimas. Sužinok daugiau apie TESTAVIMĄ!
TESONET, BAZAARVOICE ir ALNA SOFTWARE, trijų garsių Lietuvoje IT įmonių atstovai, papasakojo apie vieną iš paklausiausių IT sričių – TESTAVIMĄ.
Sužinojome, kas yra testavimas, kam jis skirtas ir kokios galimybės atsiveria norintiems persikvalifikuoti. Kokias technologijas ir programavimo kalbas reikia išmanyti ir asmenines savybes turėti, norint būti geru testuotoju.
Į visus šiuos ir kitus, aktualius, klausimus atsakė žmonės, kurie šioje srityje sėkmingai dirba jau ne pirmus metus!
PRANEŠĖJAI:
Mindaugas Lukošiūnas (TESONET) – Testuotojas.
Bug’ų sėkmingai ieško (ir randa!) jau daugiau nei 4 metus. Baigęs fiziką ir pasukęs IT keliu, Mindaugas šiuo metu rūpinasi „Tesonet” produktų kokybės užtikrinimu visame pasaulyje.
Žilvinas Stanevičius (BAZAARVOICE) – Diegimo kokybės užtikrinimo analitikas.
Žilvinas, kaip kokybės analitikas, turi užtikrinti, kad klientų projektai, prieš atsiduriant aktyvioje aplinkoje, būtų pratestuoti ir atitiktų visus “Bazaarvoice” reikalavimus.
Veslava Bzimovska (ALNA SOFTWARE) – Testuotoja.
“Vilnius Coding School” baigusi “Programavimo pagrindai per 6 savaites“ mokymus, įsidarbino ir šiuo metu sėkmingai dirba testuotoja IT įmonėje „Alna Software“.