Nuotoliniai mokymai

Keičiu profesiją į IT- nuo ko pradėti?

Ilgą laiką svarstai apie persikvalifikavimą į IT rinką? Jau baigei studijas ir supratai, kad įgyta specialybė tavęs netraukia, o galbūt tą suvokei turėdamas ilgametį darbo stažą? Nesvarbu kiek tau metų ar ką mokeisi prieš tai – persikvalifikuoti tikrai ne per vėlu ir įmanoma!

Mes, „Vilnius Coding School“, kvietėme Tave į nemokamą informacinį renginį, kurio metu atsakėme į svarbiausius klausimus: nuo ko pradėti, ko tikėtis, kokios perspektyvos pradedančiajam ir svarbiausia – ar įmanoma persikvalifikuoti po 6 savaičių mokymų?

PROGRAMA:
• IT rinka: Ar IT yra tik programavimas bei kokios pozicijos ir galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems? Kaip išsirinkti norimą sritį? 
• Mitai: Ar po 4-6 savaičių mokymų įmonės priima praktikai/darbui persikvalifikuojančius? Ar tikrai turėsiu pakankamai žinių pradėti dirbti IT sferoje?
• Nuo ko pradėti: Ar yra skirtumas, nuo kokios programavimo kalbos pradėti programuoti? Kokią papildomą vertę persikvalifikuojančiam suteikia realus mokymasis su lektoriumi? 
• Atviri pokalbiai prie kavos puodelio su lektoriais, Karjeros centro vadove ir buvusiais VCS studentais, šiuo metu dirbančiais IT įmonėse. 

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Registracija
Kontaktai