Tech Mugė

Keičiu profesiją į IT- nuo ko pradėti?

Ilgą laiką svarstai apie persikvalifikavimą į IT rinką? Jau baigei studijas ir supratai, kad įgyta specialybė tavęs netraukia, o galbūt tą suvokei turėdamas ilgametį darbo stažą? Nesvarbu kiek tau metų ar ką mokeisi prieš tai – persikvalifikuoti tikrai ne per vėlu ir įmanoma!

Mes, „Vilnius Coding School“, kvietėme Tave į nemokamą informacinį renginį, kurio metu atsakėme į svarbiausius klausimus: nuo ko pradėti, ko tikėtis, kokios perspektyvos pradedančiajam ir svarbiausia – ar įmanoma persikvalifikuoti po 6 savaičių mokymų?

PROGRAMA:
• IT rinka: Ar IT yra tik programavimas bei kokios pozicijos ir galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems? Kaip išsirinkti norimą sritį? 
• Mitai: Ar po 4-6 savaičių mokymų įmonės priima praktikai/darbui persikvalifikuojančius? Ar tikrai turėsiu pakankamai žinių pradėti dirbti IT sferoje?
• Nuo ko pradėti: Ar yra skirtumas, nuo kokios programavimo kalbos pradėti programuoti? Kokią papildomą vertę persikvalifikuojančiam suteikia realus mokymasis su lektoriumi? 
• Atviri pokalbiai prie kavos puodelio su lektoriais, Karjeros centro vadove ir buvusiais VCS studentais, šiuo metu dirbančiais IT įmonėse. 

Registracija
Kontaktai