Kibernetinis saugumas: ką duomenys išduoda apie tave.

Klaipėda IT ir Klaipėda Coding School kvietė atidaryti rudens sezoną, bei sudalyvauti kibernetinio saugumo renginyje, kurio metu mes kalbinome ir sužinojome apie kibernetinį mūsų pačių ir valstybės saugumą. Kur ir kaip keliauja duomenys, kam mes esame įdomus, ir dar daug kitų dalykų kuriuos dalyviai norėjo išgirsti.

Kibernetinis saugumas – ką duomenys išduoda apie tave.
(Asmens ir valstybiniu lygmeniu).

Renginio vedėjai:
-Marius Pareščius
-Aurimas Navys

Apie pranešėjus:

Aurimas Navys atsargos karininkas, tris metus tarnavęs Vyriausiosios Pajėgų Vadavietės Europoje Specialiųjų pajėgų štabo vado pavaduotojo patarėju strateginei komunikacijai, informacinėms operacijoms bei viešiesiems ryšiams, specialiųjų operacijų klausimais patarinėjo Krašto apsaugos ministerijoje, gilinosi į priešiškas informacines operacijas Lietuvos Kariuomenės Strateginės komunikacijos departamente. 
Aurimas Navys žinomas savo publikacijomis, pristatymais ir tekstais apie propagandą, psichologinį manipuliavimą, informacinį saugumą, priešinimąsi psichologiniam poveikiui, hibridinį karą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. 

Marius Pareščius:
Informacinių technologijų ekspertas. Savo karjerą pradėjo kaip crackeris, phreakeris, hackeris. Nuo 2000-tųjų pradžios IT ekspertas, atstovaujantis Lietuvos IT industriją ir vartotojus valstybės institucijose ir teismuose.
Hackeriai, informacijos sauga, asmens duomenys, sekimas, įsilaužimai.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai