Tech Mugė

Ko nori darbdaviai - "Adform"

Renginys IT naujokams!

Kiekvienas keičiantis karjerą turi tam tikrų baimių ir netikrumų – kaip į jį žiūrės darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje.

Kvietėme į renginį „Ko nori darbdaviai” su ADFORM, kuriame sužinojome, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi IT įmonių vadovai priimdami praktikai arba darbui pradedančiuosius IT specialistus!

ADFORM – tai viena didžiausių IT įmonių Lietuvoje, suteikianti reklamos agentūroms ir portalams galimybę naudotis reklamos valdymo platforma.

Tarp bendrovės „Adform” klientų – tokios pasaulinio lygio įmonės kaip „Deutsche Telekom”, „Sky”, IKEA ir „GroupM”.

APIE PRANEŠĖJUS:

Eglė Juodakė – Internetinių tinklapių palaikymo specialistų komandos vadovė, Adforme dirba jau ketverius metus. Karjerą pradėjo Ad campaign koordinatorės pozicijoje, kuri nereikalavo techninių žinių, tačiau greitai tapo Internetinių tinklapių palaikymo specialistė. Ši pozicija buvo tarsi iššukis – reikėjo ne tik išmokti aibę techninių subtilybių bet ir orientuotis naujame ir sparčiai augančiame produkte. Ir jai pavyko – vos po metų Eglė tapo šios komandos vadove. Jos nuomone, Adform suteikia nuostabias sąlygas jaustis laisvai ir tuo pačiu gilinti žinias bei tobulėti vienoje perspektyviausių rinkų.

Tomas Pašvenskas – Techninės komandos vadovas, naujas darbuotojas Adform’e, praleidęs 10 metų Danijoje, pirmas tikras darbas Lietuvoje. Prieš tai buvęs atsakingas už visą klientų aptarnavimą iš pardavimų pusės, Adform’e yra atsakingas už Techninę komandą. Patirtis įvairiuose startuoliuose Kopenhagoje. Trečias mėnuo Lietuvoje ir Vilniuje ?

Domas Briedis – Techninis specialistas. Buvęs chemikas bei chemijos mokytojas, savarankiškai išmokęs programuoti ir persikvalifikavęs į Techninį specialistą. Pradėjęs savo karjerą Adform’e 2017 metais.
Šiais metais Domas išeina būti programuotoju kompanijos viduje – tai atspindi vidines galimybes Adform’e. Domas atsiskleidė programavime ir liko pastebėtas bei savo proaktyvumu susikūrė sau naują darbo vietą. Techninė komanda glaustai dirba su programuotojais ir susipažįsta su jų darbo etika bei funkcijomis.

Edita Kybartienė – Internetinių tinklapių palaikymo specialistė. Baigusi istoriją ir dirbusi muziejuje 5 metus – vieną dieną nusprendė išbandyti savo jėgas „Vilnius Coding School“ WEB kūrimo mokymuose. Baigusi mokymus, Edita įsidarbino vienoje didžiausių IT įmonių Lietuvoje „Adform“.

Vaizdo įrašas:

 

Registracija
Kontaktai