Tech Mugė

Ko nori darbdaviai - Elsis Pro

Renginys IT naujokams!

Kiekvienas keičiantis karjerą turi tam tikrų baimių ir netikrumų – kaip į jį žiūrės darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje.

Kvietėme į „Ko nori darbdaviai” renginį, kuriame sužinojome, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi IT įmonių savininkai į darbą priimdami praktikantus ar JUNIOR lygio specialistus!

UAB „ELSIS PRO” – 2004 metais įkurta programinės įrangos kūrimo ir inovacijų diegimo įmonė, priklausanti „ELSIS” įmonių grupei. „ELSIS PRO” jungia daugiau nei 50 aukštos kvalifikacijos specialistų – programuotojų, kokybės inžinierių, analitikų, projektų vadovų.
Renginyje dalyvavo „ELSIS PRO” vykdomasis direktorius Rimvydas Jančiauskas.

Kasdieniame darbe vadovaujasi universaliais principais – galvoja pozityviai, pirmiausiai sako TAIP, veikia proaktyviai siekdami vieningo tikslo – vertės kūrimo aplinkiniams, klientams ir įmonei.

Naudodami pažangias technologijas, įrankius ir metodikas (visa tai: JAVA, Spring, Eclipse, Jira, Jenkins, Agile, Scrum, Angular, React, Maven, SpiraTest ir t. t.) kuria sprendimus gynybos, aviacijos, sveikatos ir kt. sektoriuose. 

Registracija
Kontaktai