Ko nori darbdaviai su Hotelston

Renginys IT naujokams!

Kiekvienas keičiantis karjerą turi tam tikrų baimių ir netikrumų – kaip į jį žiūrės darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje. 

Kviečiame į „Ko nori darbdaviai“ renginį, kuriame sužinosi, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi IT įmonių savininkai į darbą priimdami praktikantus ar JUNIOR lygio specialistus!

APIE PRANEŠĖJĄ: Ieva Bernotienė – Personalo vadovė įmonėje „Hotelston“ – tai internetinė B2B rezervacinė sistema, kuri suteikia galimybę didmeninėmis kainomis įsigyti apgyvendinimo paslaugas.

Žmogiškųjų išteklių srityje Ieva dirba jau daugiau nei 10 metų, per šį laikotarpį jai teko dirbti tokiose gerai žinomose kompanijose kaip Western Union, FL Technics, Omnitel, Citco, Lietuvos Energija. Sukaupusi didelę patirtį ir matydama besikeičiančius tiek darbdavių, tiek darbuotojų poreikius darbo rinkoje, Ieva pasidalins įžvalgomis, ko iš tiesų tikisi darbdaviai iš naujo darbuotojo bei patars kaip patiems darbuotojams teisingai pasirinkti darbdavį ir žengti pirmus žingsnius, siekiant karjeros IT srityje.

KADA: Rugpjūčio 23 d., 18:30 val.

KUR: „Vilnius Coding School“, Ulonų g. 5, II laiptinė, 5 aukštas.

REGISTRACIJA: formoje apačioje (nors renginys nemokamas, tačiau prašome pranešti apie dalyvavimą, nes vietų skaičius ribotas)

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?