Ko nori darbdaviai su "Deeper"

Ko reikia, norint tapti vienos sėkmingiausių Lietuvos inovacijų įmonės „DEEPER” talentu? Kaip pasiruošti netradiciniam darbo pokalbiui ir gauti TAIP? Patirtimi ir patarimais dalinosi išmanių technologijų žvejybai įmonės „Deeper” personalo vadovė Irma Dambrauskė, kuri plačiau papasakojo, ko tikisi iš ambicingų kandidatų, pristatė tarpkultūrinę „Deeper” įmonės darbo aplinką ir Dream BIG vertybę, kurios laikosi visa komanda.

Prieš šešerius metus savo veiklą pradėjęs kaip startuolis, įmonė kasmet auga kartais, o šiemet „Deeper” buvo įteiktas prestižinis Deloitte „Technology FAST 500″ apdovanojimas, kuris kasmet įvertina sparčiausiai augančias technologijų įmones visoje Europoje. Išmanus „Deeper” sonaras taip pat yra laimėjęs daugybę tarptautinių apdovanojimų, iš kurių svarbiausias – didžiausioje technologijų parodoje „CES” JAV gautas apdovanojimas už geriausią produktą bevielių produktų kategorijoje.

„Ko nori darbdaviai” – tai nemokamų renginių maratonas, kurio metu kartą per mėnesį prie kavos puodelio kviesime susipažinti su vis kita IT įmone.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai