Finansuojami kursai dirbantiems

Ko nori darbdaviai su IBM

Renginys IT naujokams!

Dažnai keičiantys karjerą susiduria su tam tikromis baimėmis ir netikrumais – kaip jį vertins darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje.

Kvietėme į renginį „Ko nori darbdaviai” su IBM, kuriame sužinojome, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi IT įmonių vadovai priimdami praktikai arba darbui pradedančiuosius IT specialistus!

IBM – JAV kompiuterinės technikos gamintoja, programinės ir techninės įrangos prekybos bendrovė, teikianti infrastruktūros ir konsultavimo paslaugas. IBM yra viena didžiausių IT bendrovių pasaulyje.

APIE PRANEŠĖJĄ:
ANTANAS KAZILIŪNAS – jogas, programuotojas, IT architektas, skyriaus vadovas ir 1 metų berniuko tėtis. Antanas IBM kompanijoje dirba nuo 2010 m., kur įsidarbino grįžęs iš magistro studijų Olandijoje. Iki darbo IBM Antanas darbavosi įvairaus pobūdžio IT įmonėse: teko dirbti ir poroje startuolių bei mokyti vaikus programavimo. Antanas šiuo metu džiaugiasi tarptautinės kompanijos privalumais dirbdamas pasaulinio lygio projektuose bei gyvendamas mažame jaukiame Vilniuje.

RENGINIO VIDEO

Registracija
Kontaktai