Nuotoliniai mokymai

Ko nori darbdaviai su IBM

Renginys IT naujokams!

Dažnai keičiantys karjerą susiduria su tam tikromis baimėmis ir netikrumais – kaip jį vertins darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje.

Kvietėme į renginį „Ko nori darbdaviai“ su IBM, kuriame sužinojome, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi IT įmonių vadovai priimdami praktikai arba darbui pradedančiuosius IT specialistus!

IBM – JAV kompiuterinės technikos gamintoja, programinės ir techninės įrangos prekybos bendrovė, teikianti infrastruktūros ir konsultavimo paslaugas. IBM yra viena didžiausių IT bendrovių pasaulyje.

APIE PRANEŠĖJĄ:
ANTANAS KAZILIŪNAS – jogas, programuotojas, IT architektas, skyriaus vadovas ir 1 metų berniuko tėtis. Antanas IBM kompanijoje dirba nuo 2010 m., kur įsidarbino grįžęs iš magistro studijų Olandijoje. Iki darbo IBM Antanas darbavosi įvairaus pobūdžio IT įmonėse: teko dirbti ir poroje startuolių bei mokyti vaikus programavimo. Antanas šiuo metu džiaugiasi tarptautinės kompanijos privalumais dirbdamas pasaulinio lygio projektuose bei gyvendamas mažame jaukiame Vilniuje.

RENGINIO VIDEO

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Registracija
Kontaktai