Ko nori darbdaviai su KPMG

NEMOKAMAS renginys IT naujokams!

Nors dažnai vienintelis kelias baigus IT mokslus atrodo programavimas, dabartinė darbo rinka jums siūlo vis platesnį pozicijų pasirinkimą kitose srityse. Tuo pačiu metu specialistams, baigusiems kitų sričių mokslus, vis dažniau atsiranda darbo IT padaliniuose. Skamba neįtikėtinai? Mes papasakosime kodėl pasaulis taip apsivertė aukštyn kojom ir kur slepiasi netikėtos galimybės atrasti save.
Kalbėdami vartosime tokius madingus žodžius, kaip darbo optimizavimas, procesų automatizavimas, išteklių naudojimas ir rizikos valdymas. KPMG komandos nariai pasidalins savo asmeninėmis istorijomis apie tai, kaip skirtingais keliais atėjo į Technologijų konsultacijų padalinį ir savo patirtį, žinias bei meilę technologijoms sėkmingai naudoja konsultuodami didžiausias Lietuvos ir užsienio kapitalo įmones.

APIE KPMG:
KPMG – Tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė. Kasdienis mūsų uždavinys – padėti organizacijoms iš anksto numatyti rizikas ir efektyviau dirbti dinamiškoje bei sudėtingoje verslo aplinkoje.

APIE PRANEŠĖJUS:
Artur Orševski – KPMG Technologijų konsultacijų skyriaus vadovas, Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos valdybos narys. Save vadina į IT saugumą orientuotu Dirbtinio intelekto entuziastu.

Ignas Sidaras – Konsultantas, atsakingas už duomenų saugumą KPMG Lietuvoje ir Latvijoje. Baigęs teisės studijas ir kurį laiką dirbęs teisinį darbą šiuo metu savo meilę technologijoms ir teisines žinias sėkmingai naudoja konsultuodamas didžiausias Lietuvos ir užsienio kapitalo įmones duomenų saugumo klausimais.

Jurij Paškov – Vyresnysis konsultantas, atsakingas už KPMG klientų IT saugumą. Kaip pats sako, baigęs Ekonomikos studijas niekada nedirbo ekonomisto darbo, bet spėjo save išbandyti įvairiose IT pozicijose – tiek IT klientų aptarnavime, tiek programavime ir jau kuris laikas jaučiasi save atradęs konsultanto vaidmenyje.

Viktorija Daunytė – KPMG atrankų koordinatorė, Vilnius Coding School alumnė. Prieš ateidama dirbti į KPMG technologinių žinių bagažą kaupė medžiodama ir karjeros pokyčių klausimais konsultuodama įvairių pozicijų IT specialistus.

KADA? Spalio 18 d., 18:30 val.

KUR? „Vilnius Coding School“, Ulonų g. 5, II laiptinė, 5 aukštas

REGISTRACIJA: nors renginys nemokamas, tačiau prašome pranešti apie dalyvavimą formoje apačioje, nes vietų skaičius ribotas

REGISRACIJA

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?