Finansuojami kursai dirbantiems

Ko nori darbdaviai su Nortal

NEMOKAMAS renginys IT naujokams!

Kiekvienam keičiančiam karjeros kryptį kyla daug neaiškumų: ar mano žinių pakanka pradėti karjerą IT srityje? Kaip darbdavys žiūrės į tai, kad neturiu jokios patirties? Kokios savybės svarbios IT rinkoje?

Renginys „Ko nori darbdaviai?“ su IT sprendimų bendrove NORTAL, kuriame dalyviai sužinojo, ko reikia norint įsidarbinti pirmaujančioje IT bendrovėje. Savo patirtimi ir žiniomis dalinosi NORTAL personalo valdymo partnerė Vaida Paulauskienė ir IT specialistės Lina Norvilienė ir Ernesta Duglas. Jos prieš beveik 2 metus persikvalifikavo į IT sritį ir šiuo metu sėkmingai dirba NORTAL. Lina ir Ernesta papasakojo, kokia buvo jų karjeros pradžia, pasidalino patirtimi, ką, jei galėtų atsukti laiką atgal, būtų dariusios kitaip, ir papasakojo, kaip sekasi toliau tobulėti IT srityje.

NORTAL – tarptautinė strateginių pokyčių ir technologijų bendrovė, kurios biurai veikia 9 šalyse: Lietuvoje, Suomijoje, Švedijoje, Estijoje, Omane, Dubajuje, Vokietijoje, Serbijoje, JAV. Įmonės darbuotojams suteikiamos galimybės dirbti su skirtingais projektais visame pasaulyje!

APIE PRANEŠĖJAS:
NORTAL personalo valdymo partnerė VAIDA PAULAUSKIENĖ turi sukaupusi beveik 10 metų patirtį IT srityje, todėl žino, kas yra svarbiausia norint pradėti karjerą ir sėkmingai toliau dirbti lyderiaujančioje IT bendrovėje.

Jaunesnioji Java programuotoja ERNESTA DUGLAS anksčiau dirbo banke tarptautinių verslo klientų vadybininke. Mokytis programuoti pradėjusi savarankiškai, vėliau studijavo profesinėje mokykloje, o šiandien Ernesta jau pusę metų dirba IT sprendimų bendrovėje NORTAL.

Sistemų analitikė LINA NORVILIENĖ baigusi psichologijos studijas išbandė įvairias vadybines pozicijas, tačiau vėliau susidomėjo IT sritimi. Pradėjusi nuo jaunesniosios analitikės pozicijos, šiandien Lina toliau sėkmingai dirba įmonėje NORTAL ir savo karjerą toliau sieja su IT sfera.

RENGINIO VIDEO

Registracija
Kontaktai