Finansuojami kursai dirbantiems

Ko nori darbdaviai su People Link

Nemokamas renginys IT naujokams!

Kiekvienas keičiantis karjerą turi tam tikrų baimių ir netikrumų – kaip į jį žiūrės darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje.

Kvietėme į renginį „Ko nori darbdaviai” su PEOPLE LINK, kuriame sužinojome, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi įmonių vadovai priimdami praktikai arba darbui pradedančiuosius IT specialistus!

People Link – tai personalo valdymo ekspertų komanda, kuri teikia pilnas darbuotojų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas. Įmonė turi daugiau nei 10 metų patirtį personalo konsultacijų srityje.

APIE PRANEŠĖJUS:
Rūta Andriukaitytė – beveik prieš metus prisijungė prie People Link komandos ir yra konsultantė IT sektoriuje. Rūta dirba su didžiausiomis IT kompanijomis bei startuoliais Kaune ir Vilniuje, kur nuolatos ieško geriausių specialistų rinkoje. Jos nuomone, norint pradėti karjerą šioje greitai augančioje ir besikeičiančioje srityje, svarbu turėti gerą planą bei aiškų tikslą. Kaip sėkmingai tai pasiekti ir ko tikėtis, Rūta pasidalino patarimais iš patirties, kasdien dirbant su IT kompanijomis ir kandidatais.

Danas Venclovas – su IT atrankomis dirba nuo pirmųjų dienų People Link. Per du metus komandoje Danas prisidėjo prie visų IT atrankų grandžių – pirminio komunikavimo su kandidatais, Head-Hunting’o, interviu vedimo bei komunikavimo su IT kompanijomis. Šiuo metu didžiąją dalį savo laiko skiria IT kompanijų konsultavimui bei IT personalo pritraukimo strategijų kūrimui, tačiau niekada neapleidžia ir tiesioginės komunikacijos su programuotojais. 

Registracija
Kontaktai