Tech Mugė

Ko nori darbdaviai su "Teltonika"

NEMOKAMAS renginys IT naujokams!

Kiekvienam keičiančiam karjeros kryptį kyla daug neaiškumų: ar mano žinių pakanka pradėti karjerą IT srityje? Kaip darbdavys žiūrės į tai, kad neturiu jokios programavimo/IT patirties? Kokios specialistų savybės yra svarbios IT srityje? Kaip įmonės vertina persikvalifikuojančius specialistus? Kokios karjeros galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems žmonėms ir kaip pritaikyti jau turimą patirtį naujoje srityje?

Kvietėme į renginį „Ko nori darbdaviai?“ su įmone TELTONIKA – daiktų interneto (IoT) kūrėja. Pirmaujanti tiekiant kompiuterinių tinklų sprendimus bei transporto ūkio valdymą internetu, įmonė šiuo metu diktuoja rinkos tendencijas PASAULINIU MASTU.

Renginio dalyviai ne tik sužinojo, ko reikia norint įsidarbinti pirmaujančioje IT bendrovėje, išgirdo dviejų persikvalifikavusių Teltonika komandos narių sėkmės istorijas, bet ir turėjo galimybę pabendrauti tiesiogiai su įmonės atstovais ir užduoti visus Jums svarbius klausimus!

PRANEŠĖJAI:

Simonas Berankis. Kauno technologijos universitete įgijo Telekomunikacijų specialybę. Tarptautinėje kompanijoje Runway (WebHelp) prisidėjo prie outsorsingo IT platformų plėtros ir integravo komunikacijų sprendimus 1200 vartotojų Europoje. Teltonikos komandoje Simonas prisijungė prie techninio palaikymo padalinio, grafinio dizaino skyriuje. Šiuo metu tęsia darbus talentų paieškose Tyrimų ir inovacijų skyriuje, kaip Inovacijų IoT akademijos koordinatorius.

Aistė Aidukaitė. Anksčiau dirbusi išorinėje atrankų kompanijoje, susijusioje su IT sfera, dabar užima Teltonikos Žmogiškųjų išteklių vadybininkės poziciją.

Registracija
Kontaktai