Tech Mugė

Ko nori darbdaviai - „Tesonet“

Kiekvienas keičiantis karjerą turi tam tikrų baimių ar netikrumų – kaip į jį žiūrės darbdaviai, ar jiems netrukdo patirties trūkumas ir kokios savybės svarbios naujoje srityje. Todėl kviečiame jau į antrąjį „Ko nori darbdaviai“ renginį, kuriame sužinosi, kokios patirties, žinių, asmeninių savybių tikisi IT įmonių savininkai į darbą priimdami praktikantus ar JUNIOR lygio specialistus!

Šį kartą svečiuose – „Tesonet”, kurianti kibernetinio saugumo sprendimus! Vaida Griniūtė, klientų aptarnavimo skyriaus žmogiškųjų išteklių vadovė, papasakojo apie „Tesonet” požiūrį į persikvalifikuojančius specialistus, kokius tikslus jiems kelia ir ko iš jų tikisi. Taip pat, susitikime kalbėjo ir „Vilnius Coding School“ absolventai, šiuo metu sėkmingai dirbantys „Tesonet“.

Šis renginys – nedažnai pasitaikanti proga akis į akį susitikti su IT įmonės atstovais, iš pirmų lūpų sužinoti kaip pradėti naują karjeros kelią ir patiems užduoti labiausiai rūpimų klausimų bei išgirsti „Vilnius Coding School“ absolventų sėkmės istorijas tiesiai iš jų!

Registracija
Kontaktai