Finansuojami kursai dirbantiems

Kodėl verta tapti Blockchain programtuotoju?

Kaip šiuo metu pažengęs blochchain technologijų panaudojimas Lietuvoje ir pasaulyje? Kokių specialistų trūksta ir su kokiais iššūkiais susiduria IT įmonės? Kokios galimybės ir perspektyvos atsiveria specialistams įvaldžiusiems blockchain technologijas IT srityje? Ir kaip tapti blockchain’o programuotoju? 

Į visus šiuos ir kitus, dalyviams aktualius, klausimus atsakė „Crypto Economy Organisation” prezidentas VYTAUTAS KAŠĖTA. 

APIE PRANEŠĖJĄ: Vytautas Kašėta yra asociacijos „Crypto Economy Organisation” prezidentas, kuri vienija profesionalus bei įmones dirbančius su blockchain bei kripto ekonomikos technologijomis. Taip pat yra „Blockchain Center Vilnius“ valdybos narys bei komercinių ir valstybinių įmonių patarėjas kripto ekonomikos, decentralizuotų sistemų architektūros, kibernetinio saugumo ir blockchain naudojimo klausimais. Vytautas yra viešasis asmuo, kriptografinės ekonomikos vizionierius ir aktyvus kriptografinės ekosistemos narys, dalyvaujantis įvairiuose projektuose skatinančiuose decentralizuotų technologijų panaudojimą ir kriptografinės ekonomikos plėtrą.

REGISTRACIJA

Registracija
Kontaktai