LinkedIn ir darbo paieškos dirbtuvės

Nesvarbu, ar aktyviai ieškai darbo, ar nori, kad darbdavys tave rastų, Tau reikia tvarkingos „LINKEDIN“ paskyros, kuri savo funkciją atlieka daug geriau nei „Europass“. Ir dar kelių Tips&Tricks, padėsiančių išnaudoti visas šio socialinio tinklo galimybes!

Dirbtuves pradėsime patarimais apie „self-branding’ą“: kaip žingsnis po žingsnio susikurti ir prižiūrėti „LinkedIn“ paskyrą, kad ji pritrauktų HR specialistus ir potencialius darbdavius bei padėtų išsiskirti iš minios. Netikėk netikrais pranašais, kurie sakys, kad tai daug laiko ir pastangų reikalaujantis procesas – viskas daug paprasčiau, kai žinai, į ką būtina atkreipti dėmesį. Tai tas pat, kaip išmokti važiuoti dviračiu – tą mes pažadame.

Antroje dirbtuvių dalyje kalbėsimės, kaip suvaldyti sportinį dviratį: apie darbo paieškos „LinkedIn’e“ procesą bei pasyvius ir aktyvius jo būdus. Net turintiems darbą ši informacija bus naudinga, nes susistemintos žinios padės įvertinti savo galimybes darbo rinkoje ir priimti naudingą sprendimą ateityje.

Laukiame dirbtuvėse, kuriose iš naujo išmoksime važiuoti dviračiu. Arba bent pasiruošti darbdavių pasiūlymų jūrai „LinkedIn“.

APIE LEKTORIŲ: Rimas Survilas – Personalo vadovas IT kompanijoje „Zenitech“. Kiekvieną dieną jam tenka bendrauti su programuotojais, testuotojais, Scrum master’iais ir kitais IT talentais. Jei planuoji savo karjerą IT srityje, Rimas galės pasidalinti patirtimi, kaip naujokams įsitvirtinti IT rinkoje.

Kaina: 30 Eur.

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?