Tech Mugė

Moterys užkariauja IT!

Programavimo mokykla KLAIPĖDA CODING SCHOOL kvietė į atvirus ir nemokamus „Code&Coffee“ renginius visiems, besidomintiems IT! Vaišinome informacija ir kava 🙂

Ar IT sritis ir moterys viename sakinyje vis dar skamba kaip kontrastas? Mes sakome „Tikrai ne“ – nuo pat mokyklos įsikūrimo merginų procentas grupėse tik augo.Vienos jautėsi labiau, kitos mažiau užtikrintos, tačiau visos su vieninga nuomone – viskas įmanoma, jei patys sau nesudarome kliūčių.

Renginyje-susitikime dalyviai pasiklausė realių istorijų iš IT moterų, mokančių programuoti kitus, kuriančių sėkmingus verslus ir tų, kurios nubraukė praeitį ir pradėjusios mokytis programuoti jau dirba IT kompanijose.

Kol mamos dalyvavo renginyje, jų vaikučius kvietėme į kūrybinio konstravimo dirbtuves. Tai – pasaulinė iniciatyva, burianti vaikus kurti, žaisti ir mokytis su technologijomis. Tai Kids Hack Day Klaipėda! Konstravome personažus, o šie įgyjo galių pačių vaikų suprogramuoti.

Renginio metu susitikome su ypatingomis moterimis, kurios jau sukasi IT srityje ir pasidalino ne tik savo patirtimi, bet ir komandos narių atsiliepimais!

PROGRAMA:
1. Renginio tikslų pristatymas. Įvadas su Edita Unskinaite – „Klaipėda Coding School” vadove.
2. Monikos Katkutės-Gelžinės, kūrybinių technologijų akademijos vaikams „bit&Byte“ steigėjos ir visur spėjančios trijų vaikų mamos patirties pasidalinimas.
3. Klaipėda Coding School mokinė, kuri jau praktikuojasi sėkmės istorija!
4. Monikos Brazdžiūtės pranešimas apie tai kaip sujungti dvi atrodo nieko bendro neturinčias sritis – personalo valdymą ir programavimą! Nes ji būdama personalo vadove sukūrė startuolį „PulseTip“, kuris buvo pristatytas Niujorko „Citigroup“ vadovamas kartu su 22 pažangiausiais start-upais.
5. Pokalbis, diskusijos forma apie IT, su spalvingaja Vida iš įmonėshttps://www.trafi.lt/ 
6. Agnė Kuniutytė mums papasakojo, kaip išsisukti nuo programavimo dirbant IT sferoje ir kokių savybių labiausiai ieško naujuose komandos nariuose.
7. Jūsų klausimai ir mūsų atsakymai!

Registracija
Kontaktai