Finansuojami kursai dirbantiems

Moterys užkariauja IT!

Ar IT sritis ir moterys viename sakinyje vis dar skamba kaip kontrastas? Mes sakome „Tikrai ne“ – nuo pat mokyklos įsikūrimo merginų procentas grupėse tik augo.Vienos jautėsi labiau, kitos mažiau užtikrintos, tačiau visos su vieninga nuomone – viskas įmanoma, jei patys sau nesudarome kliūčių.

PRANEŠĖJOS:

>> Startuolio „PulseTip” bendraautorė MONIKA BRAZDŽIŪTĖ. Monika Tailando lėktuvo bilietą išmainė į galimybę prisidėti prie startuolio vystymo ir nė akimirkos nepasigailėjo. Startup’as buvo pristatytas JAV ir toliau sėkmingai vystamomas;

>> Žmogiškų išteklių įmonės „HR Factory” IT atrankų skyriaus vadovė AGNĖ CHUSHAK. Agnė kasdien bendrauja tiek su darbdaviais, tiek su kandidatais, todėl puikiai žino, kokios tendencijos vyrauja, ko tikisi IT vadovai ir koks darbuotojų požiūris į save bei rinką.

>> „Vilnius Coding School” studentė VERONIKA VILČINSKA. Baigusi programavimo mokymus Veronika pradėjo atlikti praktiką IT įmonėje ir vos po savaitės buvo priimta dirbti. Su renginio dalyvėmis ji pasidalins savo istorija nuo idėjos tapti programuotoja iki priemonių, kurios padėjo siekiant tikslų

>> „Danske Bank” analitikė AUGUSTĖ VYKERTAITĖ. Nuo pasirinkimo studijuoti matematiką iki analitinio darbo banke. Iššūkiai ir karjeros perspektyvos.

Registracija
Kontaktai