Tech Mugė

Naujoji energetika. Kaip gyvensime rytoj?

Viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse Lietuvos energija, ruošiasi energetikos sektoriuje vykstančiai transformacijai ir siekdama pritraukti naujų specialistų, kartu su Vilnius Coding School kvietė jus į nemokamą renginį.

Susitikimo metu dalyviai sužinojo, koks turėtų būti rytojaus energetikos sektoriaus specialistas, ką turėtų mokėti ir kokius įgūdžius turėti; kokią įtaką energetikos sektoriui ir jame dirbantiems darbuotojams daro technologijos; kokią vietą energetikos sektoriuje užima IT ir kodėl didžiajai daliai darbuotojų reikės suprasti programavimo ir duomenų analitikos principus bei ugdyti kitas kompetencijas.

Renginio PROGRAMOJE:

? Naujoji energetika, tendencijų apžvalga, technologijų įtaka;
? Visuotinė robotizacija – kokios kompetencijos bus automatizuotos vėliausiai ir kokias automatizuojame jau šiandien (RPA);
?Hakatonų sėkmės istorija – dizaino mąstysena ir šio įgūdžio svarba ateities IT sprendimų kūrime;
? Perėjimas nuo duomenų iki didžiųjų duomenų ir kaip „Lietuvos Energija” nori panaudoti dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi;
? Naujai kuriamos platformos – elektromobilių platformos projektas ir jo iššūkiai;
? Pirmieji LE žingsniai ruošiantis pažangiosios analitikos technologijų taikymui (reikalingos kompetencijos, integralią analitiką įgalinančios platformos, dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis);
? Ko reikia ateities darbuotojui, kaip vyksta darbuotojų perkvalifikavimas viduje;
?Renginio pabaigoje – klausimų atsakymų sesija;
? Networking’as.

PRANEŠĖJAI:

? Andrius Šeršniovas – Elektrinio mobilumo plėtros vadovas. „Lietuvos energija” yra elektrinio mobilumo pionieriai Lietuvoje. Vysto elektromobilių įkrovimo stotelių tinklą, mobilias aplikacijas. Konsultuoja klientus elektromobilių įkrovimo stotelių klausimais.

? Gediminas Buivydas – skaitmenizacijos ir robotizavimo vadovas. Yra atsakingas už skaitmenizacijos iniciatyvas, kurias vysto per hakatonus bei už robotizavimo programą.

? Paulius Šimkūnas – Didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto vadovas. Pranešimo „Data science/AI/ML, nuo ko ir kokią organizaciją kuriame ir ko mums reikia” metu pristatys kaip atrodo organizacijos pirmieji žingsniai ilgoje duomenų mokslo kelionėje: pažangiosios duomenų analitikos misija, kompetencijos, įrankiai, darbo principai.

? Vytautas Kieras – Inovacijų vystymo vadovas. Vykdo tokius projektus kaip dronų ir AI panaudojimas skaitmeninei turto apžiūrai, didelės ir mažos apimties kaupiklių (storage) naudojimas, mikrotinklai ir kt.

 

RENGINIO VIDEO

Registracija
Kontaktai