Finansuojami kursai dirbantiems

Nemokamas programavimo workshop'as

Kartais taip malonu būti vienais iš daugelio – jungėmės prie europinės iniciatyvos „Code Week“ ir dovanojome jums galimybę patirti, kaip kuriami stebuklai!

Kol kas programavimo malonumas daug kam neatrastas ir elementariausios turinio konstravimui skirtos kalbos HTML ar CSS atrodo tik raidžių kratinys. Norėjome tą pakeisti – todėl organizavome nemokamą workshop‘ą! Manome, kad po jo dalyviai suprato, kad kodo rašymas – tai smagus užsiėmimas, įkandamas net užkietėjusiam humanitarui! 

Užsiėmimo metu patyręs mūsų lektorius ir programuotojas Zigmantas supažindino su WEB programavimo subtilybėmis ir parodė, kaip iš virtualių plytų pastatyti namą arba kaip naudojant simbolius sukurti stebuklus. Be to, darbo rezultatą buvo galima ne tik parodyti artimiesiems, bet ir nusiųsti darbdaviui – workshop‘o metu susikursė savo asmeninį CV WEB platformoje!

Beje, žinojome, kad labai patiks, todėl po programavimo workshop‘o pažadėjome individualias konsultacijas dėl karjeros IT srityje ar programavimo mokymų.

Plačiau apie „Code Week” iniciatyvą ir renginius: http://events.codeweek.eu/

Registracija
Kontaktai