Tech Mugė

Noriu tapti programuotoju – nuo ko pradėti?

Svajoji apie programuotojo profesiją? Dar tebesimokai mokykloje, jau baigei studijas ir supratai, kad įgyta specialybė tavęs netraukia, o galbūt tą suvokei turėdamas 20 metų darbo stažą? Nesvarbu kiek tau metų ar ką mokeisi prieš tai – pradėti programuoti tikrai ne per vėlu. 

Mes, „Vilnius Coding School”, kvietėme į nemokamą informacinį renginį, kurio metu atsakėme į svarbiausius klausimus: nuo ko pradėti, ko tikėtis, kokios perspektyvos pradedančiajam ir svarbiausia – AR ĮMANOMA TAPTI PROGRAMUOTOJU PO 6 SAVAIČIŲ?

PROGRAMA:
• C#, JAVA ir web (HTML5, CSS3, JavaScript) kalbos: jų naudojimas, populiarumas, paplitimas, perspektyvos ir patarimai pradedančiajam. Ką su šiomis kalbomis galima nuveikti per 6 savaites?

• Kokios pradedančiojo programuotojo perspektyvos IT darbo rinkoje? Kodėl renkantis programavimo mokyklą svarbu atkreipti dėmesį į jos indėlį ieškant praktikos ar darbo vietos IT įmonėje?

• Atviri pokalbiai prie kavos puodelio su programuotojais, lektoriais, buvusiais VCS mokiniais, šiuo metu dirbančiais IT įmonėse.

Registracija
Kontaktai