Finansuojami kursai dirbantiems

Nuo idėjos iki įgyvendinimo programavime ir gyvenime.

Tai pirmasis toks patirties pasidalinimo renginys pas mus – Klaipėda Coding School mokykloje!

Gruodžio 14 dieną susitikome bei susipažinome su dviem vyrukais. Kurie labai skirtingi, bet kartu ir kažkuo panašūs!

Pirmasis – Ovidijus Olendra, tai vaikinas laimėjęs Google remiamus mokymus Udacity platformoje. Mokėsi XML ir JAVA kalbos pagrindų – ir kūrė Apps`ą savarankiškai. Pasimokęs toliau domėjosi JAVA kalba. Ir jis mums papasakojo apie tai, kaip neprarasti motyvacijos ir siekti idėjos įgyvendinimo, bei apie savo projektą – MoonStarter.
https://www.linkedin.com/in/ovidijus-olendra-065300132/)

Antrasis renginio dalyvis tai mūsų mokyklos lektorius – Julius Venskus. Šis dėstytojas, tai idėjų generatorius ir skatintojas, dažniausiai mokykloje vadiname jį tiesiog – GURU! 🙂 Papasakojo apie tai kaip nuo idėjos „būti programuotoju”, juo tapo ir dabar yra ne tik vienas iš pavyzdinių programuotojų Klaipėdoje, bet dar ir vadovauja programuotojų komandai! 
Papasakojo, kaip laisvalaikiu su Klaipėda Coding School mokinių komada laimėjo LEZ apdovanojimą dalyvaudami HackerGames ir kokią idėją įgyvendino!
Be abejo tą ketvirtadienio vakarą, motyvavo Jus ne tik pasidomėti dirbtiniu intelektu, bet susimąstyti, gal ir jūs galite sukurti kažką naujo, kažką tokio kas nustebintų net Jus pačius! 🙂
(https://www.linkedin.com/in/julius-venskus-52098971/)

Registracija
Kontaktai