Nuotoliniai mokymai

Programavimas – kaip sprendimas emigracijai

BNS duomenimis, balandžio mėnesį iš Lietuvos emigravo 4 643 žmonės – 37 daugiau, nei kovą ir net 920 daugiau, nei pernai tuo pačiu metu. Daugiau nei trečdalis lietuvių rimtai svarsto galimybę emigruoti. Mes tikime, o apklausos liudija, kad pagrindinis motyvas, skatinantis grįžti į Lietuvą – perspektyvus darbas ir solidus atlyginimas. 

Tikime, kad emigracijos mastą sumažinti galėtų persikvalifikavimas į paklausiausias specialybes Lietuvoje, kurių viena pagrindinė – programavimas. Renginio metu klausysėme pranešėjų ir diskutavome šiomis temomis: emigracijos problematika ir jos sprendimo būdai, programavimas – kaip emigracijos sprendimo būdas, nemokami programavimo mokymai Lietuvoje, paruošimas darbo rinkai ir darbo vietos suradimas.

PROGRAMA IR DALYVIAI:

– Tarptautinės migracijos organizacijos („Renkuosi Lietuvą”) atstovas – apie grįžtančiuosius į Lietuvą ir sėkmingą jų integraciją.
– UAB „Alna Software” – apie darbą Lietuovoje ir darbdavių požiūrį.
– buvęs emigrantas Andrius Markevičius ir jo žmona Matet Ubasa Markevičius – imigrantė iš Filipinų. Abu sutuoktiniai savarankiškai išmoko programuoti ir įkūrė įmonę Lietuvoje. Kaip kurti ateitį Lietuvoje nuo nulio?;
– buvęs emigrantas, „Vilnius Coding School” mokinys Donatas Činikas – pasinaudojęs ES finansavimu, mėnesį mokėsi programuoti. Programavimo mokykla jam padėjo rasti darbo vietą ir dabar Donatas dirba junior programuotoju IT įmonėje.

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Registracija
Kontaktai