Finansuojami kursai dirbantiems

Susitikimas su 6 savaičių lektoriais

Susitikimas su lektoriais – ATVIRA DISKUSIJA!

6 savaičių pradedančiųjų programuotojų mokymai – skirti karjerą keičiantiems ir programuoti norintiems žmonėms. Mokymai taip pat tiks IT sektoriuje dirbantiems vadovams, IT personalo atrankų specialistams, IT projektų vadovams. 

Programavimo mokykla suagusiems „Klaipėda Coding School”, kvietė jus į susitikimą su 6 savaičių pradedančiųjų programuotojų mokymų dėstytojais, kurio PROGRAMOJE:

• C#, JAVA, HTML, CSS, JavaScript, MySQL: jų naudojimas, populiarumas, paplitimas, perspektyvos ir patarimai pradedančiajam. Ką su šiom programom galima nuveikti per 6 savaites?

• Kokios pradedančiojo programuotojo perspektyvos IT darbo rinkoje? Kodėl renkantis programavimo mokyklą svarbu atkreipti dėmesį į jos indėlį ieškant praktikos ar darbo vietos IT įmonėje?

• Atviri pokalbiai prie kavos puodelio su lektoriais, šiuo metu dirbančiais IT įmonėse ir mokyklos konsultantais.

APIE LEKTORIUS: 

ŽYMANTAS – 6 savaičių programavimo mokymų WEB dalies lektorius. Kantriausiais, nuoširdžiausias ir daugiausiai laiko praleidžiantis su mokiniais lektorius. Baigęs KU Informatikos bakalaurą, baigiamąjį darbą rašė su JAVA programavimo kalba, bet šiuo metu savyje atradęs „frontenderį”- dėstytoją.

JULIUS – 6 savaičių programavimo mokymų JAVA dalies lektorius. Mėgėjiškai programuoja jau 30 metų, profesionaliai – 5. Nepatikėsite, bet vaikystėje svajojo būti būtent programuotoju. Nors šią svajonę, dėl įvairių priežasčių, realizuoti prireikė nemažai laiko, jis yra puikus įrodymas, kad siekti tikslų niekada nevėlu. Julius pakeitė specialybę – iš elektros automatikos inžinieriaus į programuotojo ir visa tai – savarankiško mokymosi pasekmė. Būtent todėl puikiai supranta studentus, kurie ateina su lūkesčiais pradėti programuoti.

KADA: Gegužės 21 d., 18 val.

KUR: „Klaipėda Coding School”, H. Manto g. 11

Registracija
Kontaktai