Tech Mugė

Transliacija LIVE: Kaip aš pakeičiau karjerą į IT

Renginys IT naujokams!

Nori pradėti karjerą IT, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti šioje srityje? Tau kyla klausimas kokią specialybę pasirinkti? Nori daugiau sužinoti apie tai, kaip sėkmingai pakeisti savo karjerą?

Siūlome Jums unikalią galimybę susipažinti su „Vilnius/Kaunas Coding School“ absolventais, baigusiais programavimo ir duomenų analitikos mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirbančiais IT srityje.

Renginio metu išgirsite skirtingas istorijas apie tai, kaip siekti karjeros IT srityje. Sužinosite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčius persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

PRANEŠĖJAI:
JUSTINAS KRIŠTOPAITIS – „Kaunas Coding School” baigė Programavimo pagrindų per 6 savaotes mokymus, po jų įsidarbino į Junior iOS Developer poziciją įmonėje „DOGO”

POVILAS BARANOVAS – „Vilnius Coding School” baigė WEB KŪRIMO dieninius mokymus. Šiuo metu dirba įmonėje „Corner Case Technologies” Front-end Engineer pozicijoje, taip pat, turi molekulinės biologijos aukštąjį išsilavinimą, tačiau prieš persikvalifikuojant į IT sritį kelis metus dirbo grafikos dizaineriu bei fotografu.

JULIJA BAUKUTĖ-KURULIENĖ – „Vilnius Coding School” baigė DUOMENŲ ANALITIKOS mokymus. Po mokymų įsidarbino „Intrum Global Bussiness Services” verslo analitike.

KADA? Gegužės 13 d., 17:30 val.

KUR? Vilnius Coding School Facebook paskyroje

REGISTRACIJA: forma apačioje

IKI PASIMATYMO!

Registracija
Kontaktai