Transliacija LIVE: Kaip aš pakeičiau karjerą į IT

Nori pradėti karjerą IT, bet nesi tikras ar pavyks įsitvirtinti šioje srityje? Tau kyla klausimas kokią specialybę pasirinkti? Nori daugiau sužinoti apie tai, kaip sėkmingai pakeisti savo karjerą?

Siūlome Jums unikalią galimybę susipažinti su „Vilnius/Kaunas Coding School“ absolventais, baigusiais programavimo ir duomenų analitikos mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirbančiais IT srityje.

Renginio metu išgirsite skirtingas istorijas apie tai, kaip siekti karjeros IT srityje. Sužinosite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčius persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

PRANEŠĖJAI:

DONATA BANKAUSKAITĖ – baigusi finansų inžineriją, dirbusi resursų planuotoja, apkeliavusi Naująją Zelandiją, grįžusi į Lietuvą, baigė vakarinius „Vilnius Coding School” duomenų analitikos mokymus ir įsidarbino duomenų analitiko asistente imonėje „Exacaster”.

ALGIRDAS MILAŠIUS – buvęs pardavimų analitikas, po vakarinių „Kaunas Coding School” C# mokymų įsidarbino TransUnion Associate Software Engineer.

MILDA JACIKIENĖ – anksčiau dirbusi reklamos pardavimų strityje, baigė vakarinius testavimo mokymus „Vilnius Coding School”, o po jų įsidarbino įmonėje „Alna Software” jaunesniaja testuotoja ir Scrum Master’e.

KADA? Balandžio 7 d., 17:00 val.

KUR? Vilnius Coding School Facebook paskyroje

REGISTRACIJA: forma apačioje

IKI PASIMATYMO!

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai