Nuotoliniai mokymai

VCS/KCS nemokama Bandomoji paskaita

Norint sėkmingai pakeisti karjerą į IT svarbu tinkamai pasirinkti dominančią sritį, kuri tave trauktų ir būtų įdomi, taip bus žymiai lengviau mokytis, lavinti įgūdžius, o vėliau ir siekti karjeros. Kartais nuspręsti ir pasirinkti, kokia tai sritis, gali būti ne taip jau paprasta, ypač jei IT sektorius kol kas dar atrodo naujas ir be galo platus. Vienas iš būdų, kuris padės lengviau priimti sprendimą, kurie mokymai tau tinka labiausiai – dalyvavimas bandomojoje paskaitoje.

 

Bandomoji paskaita yra skirta „pasimatuoti“ mokymus, jos metu turėsi galimybę nemokamai prisijungti prie jau besimokančios studentų grupės ir stebėti, kaip realiai vyksta mokymai. Po paskaitos galėsi pabendrauti su dėstytoju, užduoti tau rūpimus klausimus. Tokiu būdu galėsi sudalyvauti net keliuose tave dominančiuose mokymuose. Bandomojoje paskaitoje galima dalyvauti tiek nuotoliniu būdu, tiek esant galimybėms klasėje. Pasirinkus dalyvavimą nuotoliu bus puiki proga išbandyti, ar toks formatas tau yra patogus mokytis.

Kaip galiu dalyvauti bandomojoje paskaitoje?

Pirmiausia pasirink dominančius mokymus Vilniuje ar Kaune.

Nuėjęs į kiekvienų mokymų puslapį rasi nuorodą į bandomosios paskaitos registracijos formą. Užpildyk ją, formoje gali nurodyti net kelis mokymus, kuriuos norėtum išbandyti!

Gavę užpildytą formą susisieksime su Tavimi ir sutarsime laiką, kada gali dalyvauti bandomojoje paskaitoje.

 

Tikimės, kad įrašas buvo naudingas, o jei turi klausimų dėl to, kaip tinkamai pasirinkti mokymus, ar persikvalifikuoti į IT sektorių, rekomenduojame sudalyvauti Nemokamoje asmeninėje karjeros konsultacijoje Vilniuje ar Kaune.

Registracija
Kontaktai