Tech Mugė 2022

Kada duomenys tampa dideliais duomenimis?

"Digital is now!" - su tokiu šūkiu turime nuo šiol pasitikti kiekvieną dieną, nes skaitmeninė transformacija tapo ne ateities planais, bet kiekvieno iš mūsų kasdienio darbo dalis. Karantinui pakeitus mūsų gyvenimo ir darbo būdus, kviečiame penktadienio pietų pertraukas praleisti naudingai ir drauge pasiruošti skaitmeninei dabarčiai ir ateičiai penktadieninių „Digital Lunch & Learn“ virtualių susitikimų dėka! Virtualūs susitikimai skirti viešojo sektoriaus atstovams, tačiau atviri visiems.

Pirmo susitikimo tema – Kada duomenys tampa dideliais duomenimis?

 


Duomenys – tai faktų rinkinys išverstas į tokią formą, kurią gali apdoroti kompiuteriai. Duomenys paprastai renkami naudojant programinę įrangą. Kadangi tokio tipo duomenų rinkimas apima didelį jų kiekį, jie dažniausiai patenka į didelių duomenų sritį. Kokius uždavinius padeda išspręsti dideli duomenys ir kokį vaidmenį vaidina jų vizualizacija? Šiuos ir panašius klausimus aptarsime praktinių dirbtuvių metu.

Renginio pranešėja – Vilnius Coding School BIG DATA lektorė – Sandra Virbukaitė, kuri susitikimo metu papasakos kas yra didieji duomenys ir kaip išnaudoti jų potencialą.

Registracija
Kontaktai