Tech Mugė 2022

VCS Transliacija Live: Kaip aš pakeičiau karjerą į „IT”

Unikali galimybė susipažinti su „Vilnius/Kaunas Coding School“ absolventais, baigusiais programavimo ir duomenų analitikos mokymus ir šiuo metu sėkmingai dirbančiais IT srityje.

Video metu išgirsite skirtingas istorijas apie tai, kaip siekti karjeros IT srityje. Sužinosite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus: kas sudėtingiausia pradedančiajam ar norinčiam persikvalifikuoti? Koks darbdavių požiūris į pradedančiuosius ir norinčius persikvalifikuoti? Kaip sėkmingai rasti praktikos ar darbo vietą?

 

PRANEŠĖJAI:

DONATA BANKAUSKAITĖ - baigusi finansų inžineriją, dirbusi resursų planuotoja, apkeliavusi Naująją Zelandiją, grįžusi į Lietuvą, baigė vakarinius "Vilnius Coding School" duomenų analitikos mokymus ir įsidarbino duomenų analitiko asistente imonėje "Exacaster".

ALGIRDAS MILAŠIUS - buvęs pardavimų analitikas, po vakarinių "Kaunas Coding School" C# mokymų įsidarbino TransUnion Associate Software Engineer.

MILDA JACIKIENĖ - anksčiau dirbusi reklamos pardavimų strityje, baigė vakarinius testavimo mokymus "Vilnius Coding School", o po jų įsidarbino įmonėje "Alna Software" jaunesniąja testuotoja ir Scrum Master'e.

Registracija
Kontaktai