Baigusi „Vilnius Coding School“ duomenų analitikos mokymus, Agnė atrado naują finansų analitikės profesinį kelią įmonėje „Asseco Lietuva“. Profesionaliąją karjerą pradėjusi nuo projektuotojos, atsakingos už elektrotechninę dalį, po vaikų gimimo ji nusprendė išbandyti savo jėgas siuvime ir tapo rankinių kūrėja. Visgi Covid-19 pandemija ir noras realizuoti save dar kitaip atvedė Agnę į IT sritį. Šiame įraše sužinosite apie Agnės patirtį mokymuose ir kaip ji rado save naujoje profesijoje.


Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų?
Studijuodama ir baigusi universitetą, dirbau projektuotoja, buvau atsakinga už elektrotechninę dalį. Po vaikų gimimo norėjau pabandyti naują veiklą – susidomėjau siuvimu. Lankiau kursus, domėjausi, kol išsigryninau sritį – kūriau, gaminau rankines iš natūralios odos. Išvysčiau verslą, prižiūrėjau elektroninę parduotuvę, socialinius tinklus, tuo pačiu metu kūriau, gaminau rankines, vykdžiau pardavimus ne tik Lietuvoje, mano rankinės yra nukeliavusios net į Australiją. Tai buvo mano darbas septynis metus.

Trumpai papasakokite kodėl nusprendėte persikvalifikuoti.
Prasidėjus Covid’ui, veiklos sumažėjo, jaučiausi savęs nerealizuojanti, nors jaučiau, jog galiu būti naudinga. Natūraliai kilo mintis, kad IT sritis yra sritis, kur reikalingas kruopštumas, atidumas detalėms.

Kaip išsirinkote savo pasirinktą mokymų programą ir kodėl būtent Vilnius Coding School?
Domėjausi siūlomais mokymais pradžioje Lietuvoje, išsigryninau man artimiausią, įdomiausią sritį. Tai buvo – duomenų analizė. Pasirinkau VCS, kadangi labai aiškiai buvo aprašyta mokymų programa. Pasiskambinus, gavau visą reikalingą informaciją, patarimus.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?
Mokymai buvo tikrai labai intensyvūs, truko mėnesį laiko. IT srityje įgūdžių iki to neturėjau, viskas buvo nauja. Išmokau gauti duomenis naudojant SQL kodą, apipavidalinti juos naudojant PowerBI, sutvarkyti duomenis naudojant Python.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?
Įmonė mane susirado pati.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?
Bandyti visada verta! Nieko blogo neatsitiks pabandžius, o naujos žinios dar niekam netrukdė. Svarbiausia tik išsigryninti sritį, kuri tikrai domina. Svarbiausia tikėti savimi ir „nenurašyti“ anksčiau laiko!

Nori mokytis ir TU?
Registraciją į duomenų analitikos mokymus rasite čia: dirbantiems ir nedirbantiems.

Negali apsispręsti?
Registruokis nemokamai konsultacijai.