Taip, galima mokėti padalinus sumą į dvi arba tris dalis. Daugiau informacijos [email protected]

Tai savaitės trukmės programa, skirta savarankiškam darbui namuose, prieš prasidedant mokymams. Pre-kurso medžiagą sudaro teorija ir praktinės užduotys, padedančios įsisavinti programavimo, testavimo, duomenų analizės pradmenis.

Tokiuose mokymuose, kur turime kelias grupes, jas išskirstome į „pradedančiųjų“ ir „pažengusiųjų“ grupę pagal „online“ anketą, kurioje yra pagrindiniai klausimai apie programavimą. Taip skirstome tam, kad grupė būtų panašaus lygio ir mokymų programa būtų sklandesnė, greitesnė. Pati programa išlieka ta pati, tik mokymosi tempas truputį skiriasi 🙂

Mūsų mokymai skirti pradedantiesiems, persikvalifikuojantiems žmonėms. Dauguma mūsų mokinių yra šiek tiek vyresni, jau padirbėję ir norintys keisti profesiją. Dažniausiai – neturintys programavimo įgūdžių. Taigi, priimame visus, tačiau raginame sąmoningai rinktis šiuos mokymus. T. y. turėtumėte iš esmės mėgti matematiką ir logiką – šie dalykai turėtų būti suvokiami, neturėtų kelti streso 🙂

Visos paskaitos yra įrašinėjamos, tad kažkurią praleidus, bus galima ją bet kada peržiūrėti asmeniškai. Paskaitų įrašai taip pat padės pasimokyti savarankiškai, pasikartoti.

Galima, jei iki kursų pradžios yra likę ne mažiau kaip trys savaitės.

Šį avanso mokestį grąžinsime, jei persigalvojote likus ne mažiau kaip trims savaitėms iki numatytų mokymų dienos.

Sertifikatas – formalus įrodymas, kad dalyvavote mūsų mokymuose. Jį išduodame tik tada, jei nepraleidote daugiau nei trijų paskaitų. Jei praleidote daugiau – galite grįžti pakartoti praleistos kurso dalies vėliau. Sertifikatas yra oficialus mokyklos baigimo pažymėjimas, pripažintas Švietimo ir mokslo įstaigų registre. Tačiau jis negarantuoja jums darbo. Darbą susirasti padeda žinios, energija, entuziazmas ir noras mokytis 🙂 Sertifikate bus parašyta, kad baigėte atitinkamą kiekį akademinių valandų pradedančiųjų programuotojų mokymų.

Mes tikime, kad patogiausia mokantis programuoti yra savas kompiuteris, t.y. tas, su kuriuo planuojate dirbti ir mokytis programuoti mokymams pasibaigus. Pradėję daryti darbą paskaitoje, daug lengviau jį pratęsite namuose, jei tai bus tas pats kompiuteris. Nereikės persiorientuoti darbui kitoje aplinkoje.

Tačiau, esant reikalui, mes turime pakaitinį. Jeigu jums reikės pakaitinio kompiuterio, informuokite iš anksto.

REKOMENDUOJAMA turėti du ekranus efektyvesniam mokymuisi. Nešiojamo kompiuterio ekranai dažnai būna mažesni, todėl rekomenduojama turėti papildomą ekraną mokymosi patogumui.

 

Programinė įranga: Operacinė sistema ne žemesnė nei Windows 8, Mac OS 10.6.

Kompiuterio atmintis (RAM): mažiausiai 4 GB.

Visą programinę įrangą, reikalingą mokymams, Jums pristatys ir padės įsidiegti lektoriai. Visos programos naudojamos mokymams yra nemokamos ir legalios.

1. Grynaisiais pas mus ofise;

2. Bankiniu pavedimu;

3. Mokėti dalimis;

4. Mokėti išsimokėtinai, nuo 55 Eur/mėn.

Registruotis asmeninei konsultacijai karjeros centre: https://www.vilniuscoding.lt/karjeros-centras/

arba telefonu: +370 606 75071.

Registruotis asmeninei konsultacijai karjeros centre: https://www.vilniuscoding.lt/karjeros-centras/

arba telefonu: +370 606 75071.

Bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip: „Adform“, „Tesonet“, „Alna Software“, „IBM“ ir daugeliu kitų. Turime daugiau kaip 250 įmones-partneres.

  • Dalyvausi mokymuose, kurie bus transliuojami tiesiogiai iš klasės. Turėsi galimybę bendrauti su dėstytoju ir klasės draugais realiu laiku.
  • Mokymai vyks konkrečiu metu, pagal nustatytą tvarkaraštį, tad galėsi lengvai planuotis savo laiką.
  • Po kiekvienos paskaitos turėsi galimybę peržiūrėti įrašą ir pasikartoti norimus dalykus.

Testai
Kontaktai
Scroll to Top
Scroll to Top