Finansuojami kursai dirbantiems

AKADEMINĖ VEIKLA|

MOKSLININKŲ PATVIRTINTA!

AKADEMINĖ VEIKLA

2020 metais Karjeros Keitimo Centras pradėjo oficialiai bendradarbiauti su Vilniaus Universitetu, norėdami ištirti, kokios asmeninės savybės yra svarbiausios, norint sėkmingai persikvalifikuoti į IT sritį.

SUŽINOK DAUGIAU

PARTNERIAI

Tyrime dalyvavo daugiau nei 100 didžiausių Lietuvos įmonių, kurių atsakymai padėjo lengviau rasti pirmąjį darbą norintiems persikvalifikuoti į IT sritį.

AKADEMINĖ VEIKLA SU VU - KAS TAI?

akademine veikla su vuSiekiant įsidarbinti į IT sritį persikvalifikavusiems specialistams, ypatingai svarbu gebėti pristatyti įmonei ne tik savo techninį pasirengimą, įgytas žinias, bet ir tinkamai atskleisti tas asmenines ir socialines savybes, kurios gali būti svarbios, įsiliejant į naują kolektyvą ir ateityje – sėkmingai dirbant įvairių projektų komandose. Įvairios įmonės gali turėti savo specifinius asmeninių charakteristikų svarbos ir raiškos vertinimo kriterijus bei taikyti įvairius informacijos apie kandidatus rinkimo metodus.  Mokslinio tyrimo, atlikto bendradarbiaujant su Vilniaus Universiteto mokslininkais, ataskaitoje pateikiami tyrimo rezultatai, kurie buvo gauti, siekiant ištirti, kokios asmeninės kompetencijos padeda rasti pirmąjį darbą IT srityje persikvalifikavusiems asmenims.

2020 metais pradėjome bendradabiauti su UNIVERSITETAIS

Pradėjus dalyvauti akademinėje veikloje tapome patrneriais su Lietuvos universitetais

APIE MUS RAŠO ŽINIASKLAIDA

Akademinės veiklos ir tyrimo eigos publikacijos Lietuvos žiniasklaidoje

 

PSICHOLOGAI IR KARJEROS KONSULTANTAI

Valdas Samkus

"Alliance for recruitment" personalo atrankų specialistas. VU TSPMI alumnas, 2012-2018 metų nevyriausybinės organizacijos „Barzdų klubas" prezidentas, Ekspedicijos "Misija Sibiras 2010" dalyvis, aktyvus visuomeninkas.

Adelė Gunevičiūtė

Sertifikuota koučingo specialistė, Lancaster universiteto (Didžioji Britanija) alumnė. Tarptautinė gyvenimo patirtis užsienyje (Australija, Kinija). Nuolatos gilinanti žinias meditacijų, sąmoningo kvėpavimo, tantros, NLP, Reiki temomis ir jas taikanti praktikoje.

Kamila Golod

Terapinio koučingo specialistė, lektorė, suaugusiųjų ir vaikų mentorė, knygų „Drąsa būti savimi" ir „Skolinta Iliuzija" autorė, socialinių projektų iniciatorė.

Donaldas Duškinas

Koučingo specialistas (ICTA-ICU sertifikacija) Asmeninio tobulėjimo treneris Retorikos mokytojas Autorius ("Retorika. Retoterapija", VAGA 2019) Lektorius Mentorius Konsultantas Sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) mokytojas Meditacijos mokytojas REIKI meistras mokytojas Vaikščiojimo žarijomis ir stiklais instruktorius.

Laura Rimkutė

Verslo psichologė, lektorė, „Triple O Consulting" partnerė ir konsultantė. Psichologų sąjungos narė, sertifikuota EuroPsy psichologė. Psichologiją studijavo Lietuvos ir Suomijos universitetuose. Daugiau nei 10 metų patirtis dirbant organizacijų konsultavime ir vystyme. Nuolatinė pranešėja didžiausiose Lietuvos konferencijose, straipsnių psichologijos leidiniuose autorė.

Saulius Alksnis

Karjeros mentorystės platformos "idialogue" įkūrėjas ir vystytojas, ilgametis mokymų ir konsultacijų įmonės "TMD Partners" pardavimų ekspertas ir konsultantas, sertifikuotas koučingo specialistas, ISM (Lietuva) bei Maastricht (Nyderlandai) universitetų Alumnas.

Aistė Bakaitytė

Mykolo Romerio universiteto doktorantė, Krizių įveikimo centro specialistė.

Brigita Kaleckaitė

"Triple O Consulting" konsultantė ir lektorė, sukaupusi 15-os metų tarptautinę patirtį IT ir personalo valdymo srityse. Ilgametė patirtis atrankų srityje bei karjeros konsultavime. Sukauptos žinios ne tik IT atrankose ir vadovų konsultavime, bet ir informacinių sistemų diegimo projektuose Latvijoje, Švedijoje ir Danijoje.

absolventai
0
5114
ABSOLVENTŲ VILNIUJE IR KAUNE
naras
0%
95%
BESIKREIPUSIŲ STUDENTŲ GAUNA DARBO PASIŪLYMĄ
partneriai
0
3
UNIVERSITETAI
partneriai
0
16
MENTORIŲ

„VILNIUS CODING SCHOOL” x „VILNIAUS UNIVERSITETO”

MOKSLINIO TYRIMO IŠVADŲ STATISTIKA

NE MŪSŲ STUDENTAMS|

Mokėtės programuoti KITOJE MOKYKLOJE?

Jeigu mokėtės kitoje mokykloje - galime padėti rasti darbo vietą vienoje iš mūsų įmonių-parnerių. Taip pat konsultuojame karjeros klausimais, įvertiname žinių lygį ir patariame, kaip geriau pasirodyti per darbo pokalbį.

Mokėtės programuoti SAVARANKIŠKAI?

Jeigu mokėtės programuoti savarankiškai- taip pat galime padėti gauti darbo arba praktikos vietą vienoje mūsų įmonių- partnerių.

Norite prisidėti prie tyrimo?
Registruokitės

PATARIMAI KEIČIANT KARJERĄ

DALINAMĖS PATARIMAIS, KURIUOSE PLAČIAU PASAKOSIME APIE GALIMYBES IR KARJERĄ IT

KODĖL KARTAIS MOKYTIS PROGRAMUOTI YRA SUNKU?

Yra žmonių, kurie mokosi savarankiškai ir jiems viskas einasi puikiai, bet yra ir tokių, kurie net baigę informatikos magistrą nuolat „stringa“. O dauguma yra kažkur per vidurį ir neretai susiduria su panašiomis problemomis. Visgi gera žinia yra ta, kad kiekviena išspręsta problema suteikia daugiau kvalifikacijos, žinių ir patirties. Kitaip tariant – spręsdami problemas mes tobulėjame.

Taigi, su kokiais sunkumais dažniausiai susiduriama programuojant ir kaip juos lengviau išspręsti?

Visų pirma, neišmoksi programuoti vien tik skaitydamas vadovėlį ir instrukcijas. Bandyk kurti. Net jei iškart nepavyks – nieko tokio, nes tik realiai bandydamas programuoti tu mokaisi geriausiai ir greičiausiai. 

Antra, visada turėk omeny, kad iš esmės nieko neišmoksi, jei laiko tam skirsi keliolika minučių kelis kartus per savaitę. Kad informacija liktų tavo galvoje, laiko jai skirti reikia kuo dažniau.

Neretai žmonėms atrodo, kad mokytis iš esmės yra nuobodu. Tas pats gali nutikti ir su programavimu, jei pristigsi motyvacijos. Taip gali nutikti, jei vis „kalsi“ tuos pačius dalykus. Neužsikirsk. Domėkis plačiau, daugiau, įvairiau. 

Ir galiausiai – kad taptum profesionaliu programuotoju, neužteks išmokti parašyti kodą, tu turėsi suprogramuoti svetainę. Kad taptum mobiliųjų sistemų programuotoju, neužteks sukurti mobiliąją programėlę, tu turėsi išmokti kurti įvairius objektus „Java“ ar kita kalba. Todėl jei mokysiesi, bet neturėsi konkretaus rezultato, greitai imsi manyti, kad tai nuobodu ir sunku. Jei nori programuoti, neužteks skaityti ir veikti pagal instrukcijas. Tu turi pradėti kurti.

Ką daryti? Tiesiog pradėk ir vystyk savo paties programavimo projektą. Mobiliąją programėlę, interneto svetainę, bet ką, kas tau įdomu. O kai baigsi šį projektą, nedelsdamas imkis kito. Ir jie tikrai neprivalo būti tobuli, nes patikėk, kiekvienas kitas projektas bus geresnis už pirmą. 

Nepamiršk, kad tavo tikslas yra ne tik išmokti programuoti, tavo tikslas – kurti produktus. Tokius, kuriais galiausiai tikrai didžiuosiesi.

Registracija
Kontaktai