Karjeros Keitimo Centras suaugusiems

Karjeros centras yra unikali vieta, kurioje mokyklos alumnams po mokymų yra padedama įsilieti į IT rinką bei įsitvirtinti joje. Karjeros konsultacijos metu kartu su absolventu yra išsikeliami karjeros tikslai bei susidėliojama strategija, kuri padeda įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Taip pat, konsultacijų metu yra padedama pasirengti CV, LinkedIn profilį bei pasiruošti darbo pokalbiams.

Kaip mes dirbame?

Dirbame mentorystės principu – suteikiame visapusišką pagalbą planuojant karjerą. Konsultacijos tikslas – išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir galimybes.

1
.
PO MOKYMŲ

Kiekvieną alumną norintį dirbti pagal naujai įgytą specialybę, kviečiame į nemokamą karjeros konsultaciją, kurioje bus aptarti asmeniniai lūkesčiai bei galimybės dirbti IT sektoriuje.

2
.
ASMENINIS KARJEROS PLANAVIMAS

Karjeros konsultacijos metu yra sudaromas asmeninis karjeros planas, kuris padeda gauti pirmąją darbo vietą IT srityje. Karjeros plane yra nusimatomi tikslai, išsiaiškinama su kokiais iššūkiais susiduriama keičiant karjeros kryptį ir susidėliojama strategija iššūkiams įveikti.

3
.
CV RAŠYMAS IR LINKEDIN PROFILIO KOREKCIJOS

Individualių konsultacijų metu padedame Jums pasirašyti stiprų CV, pakoreguojame LinkedIn profilį, dalinamės patarimais, kaip būti pastebėtam darbo rinkoje tapus junior lygio specialistu.

4
.
DARBAS

Po mokymų stipriems ir motyvuotiems studentams suteikiame kokybišką ir profesionalią pagalbą, kuri padės pasiekti išsikeltą tikslą – pradėti savo karjerą IT srityje. Turime daugiau nei 250 įmonių – partnerių, kurios suteikia karjeros galimybes Vilnius Coding School absolventams.

5
.
KARJEROS CENTRO MENTORYSTĖ

Iki kol žmogus gauna darbą karjeros centro specialistai teikia pagalbą karjeros klausimais.

6
.
MENTORYSTĖS PROGRAMA Nelik vienas!

Programos dalyviai įsidarbinę alumnai, kurie padeda tik ką kursą baigusiems absolventams ieškotis darbo. Suprantame, kad niekas geriau nesupranta kaip jaučiasi kursus pasibaigęs absolventas, kuris ieškosi savo pirmojo darbo negu tas pats absolventas, kuris dar visai nesenai buvo toje pačioje pozicijoje.

Nežinai ar esi pasirengęs persikvalifikuoti?

Atlik Vilniaus Universiteto mokslininkų tyrimo išvadomis paremtą testą ir sužinok kiek % esi pasiruošęs persikvalifikuoti!

Akademinė veikla

2020 metais Karjeros Keitimo Centras pradėjo oficialiai bendradarbiauti su Vilniaus Universitetu, norėdami ištirti, kokios asmeninės savybės yra svarbiausios, norint sėkmingai persikvalifikuoti į IT sritį.

TECH MUGĖ

TECH mugė – stipriausių darbdavių mugė, karjerą į IT keičiantiems suaugusiems.
Mūsų misija – parodyti, kad karjerą galima keisti nepriklausomai nuo amžiaus, o IT ir TECH sektoriai laukia naujų darbuotojų!

Karjeros Centro paslaugos

Mūsų STUDENTAMS ir ALUMNI NEMOKAMAI!

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Žinių įvertinimas ir karjeros konsultacija

Karjeros konsultacija skirta įvertinti studento kompetencijas ir galimybes įsidarbinti, suprasti studento lūkesčius ir suteikti svarbiausią informaciją apie darbo paieškas.

200

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

CV rašymas

CV padedame susikurti pagal mūsų įmonių – partnerių rekomendacijas, todėl jūsų gyvenimo aprašymas bus toks kokio reikia šiandieniai IT rinkai.

100

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Darbo pokalbio simuliacija

Pristatome, kaip vyksta dauguma darbo pokalbių, kokias užduotis gali skirti darbdaviai. Pasidaliname dažniausiai daromomis klaidomis ir duodame vertingų patarimų.

100

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

Asmeninis karjeros planavimas

Karjeros plano sukūrimas pagal asmeninius poreikius su Karjeros Centro specialistais.

150

Studentams ir ALUMNI NEMOKAMAI

LinkedIn profilio korekcijos ir konsultacija

Padedame pasiruošti profesionalų „LinkedIn“ profilį.

100

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Psichologo konsultacija keičiant karjerą

Visi mokyklos psichologai turi sukaupę didelę patirtį dirbant su persikvalifikuojančiais žmonėmis, todėl puikiai supranta ir padeda išspręsti iškilusias problemas šioje srityje.

nuo €50

Karjeros koučingo specialisto konsultacija

Individualių konsultacijų metu suteikiame visapusišką pagalbą planuojant karjerą. Konsultacijos tikslas – išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir galimybes.

nuo €50

Psichologai ir karjeros konsultantai

Karjeros keitimo klausimais konsultuoja savos srities specialistai

virselis

Povilas Godliauskas

Psichologas,psichodinaminės psichoterapijos praktikas, akredituotas koučingo specialistas, projektų „coach.lt” ir „Happy Developer Podcast” įkūrėjas bei autorius. Povilas turi daugiau nei 8m. patirtį konsultavimo, mokymų ir IT atrankų srityse. Povilo klientai-žinomos technologijų įmonės: Baltic Amadeus, Kilo Health, Proton, TRAFI, Vinted, Wix ir kt.

virselis

Laura Rimkutė

Verslo psichologė, lektorė, „Triple O Consulting” partnerė ir konsultantė. Psichologų sąjungos narė, sertifikuota EuroPsy psichologė. Psichologiją studijavo Lietuvos ir Suomijos universitetuose. Daugiau nei 10 metų patirtis dirbant organizacijų konsultavime ir vystyme. Nuolatinė pranešėja didžiausiose Lietuvos konferencijose, straipsnių psichologijos leidiniuose autorė.

virselis

Adelė Gunevičiūtė

Sertifikuota koučingo specialistė, Lancaster universiteto (Didžioji Britanija) alumnė. Tarptautinė gyvenimo patirtis užsienyje (Australija, Kinija). Nuolatos gilinanti žinias meditacijų, sąmoningo kvėpavimo, tantros, NLP, Reiki temomis ir jas taikanti praktikoje.

virselis

Valdas Samkus

„Alliance for recruitment” personalo atrankų specialistas. VU TSPMI alumnas, 2012-2018 metų nevyriausybinės organizacijos „Barzdų klubas” prezidentas, Ekspedicijos „Misija Sibiras 2010” dalyvis, aktyvus visuomeninkas.

Personalo atrankų agentūros – partnerės

Mūsų mokykla bendradarbiauja su profesionaliomis atrankų agentūromis.

alliance recruitment logo
partner logo
logo partner
partner logo
hr factory logo
peoplelink logo

Absolventų atsiliepimai

  Dailius (JAVA pradedantiesiems) yra superinis dėstytojas, JAVA po kursų tapo nebaisi.

  Marija Glinskaja Avatar Marija Glinskaja
  2023 05 09

  Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę studijuoti šioje mokykloje. Kursai išsamūs, kokybiški ir įgytos geros praktinės žinios. Ačiū 🤗

  Rūta Pieviškienė Avatar Rūta Pieviškienė
  2023 01 24

  Ačiū visam Vilnius CODING School kolektyvui, o ypatingai lektoriams, kurie yra savo srities profesionalai, už suteiktas labai vertingas žinias.

  Ignas Talžūnas Avatar Ignas Talžūnas
  2023 01 12

Pasirinkite dominančią paslaugą

  Mūsų studentai dirba

  Mūsų mokykla bendradarbiauja su daugiau nei 250 stipriausių IT įmonių visoje Lietuvoje. Pasirūpinsime, kad studentai turėtų galimybę rasti darbo vietą vienoje iš šių įmonių-partnerių.

  Galimybės ir karjera IT

  Įsidarbino:

  Publikuota:

  Lina

  Baigėautomatinio testavimo mokymus
  projektų vadovėsĮkokybės užtikrinimo automatikos inžinierę

  Apsilankėme svečiuose pas bičiulius „Vention“, kurių gretose jau beveik metus sėkmingai dirba mūsų automatinio testavimo mokymų alumnė Lina. Buvusi projektų vadovė pasidalino savo asmenine mokymų patirtimi, motyvu persikvalifikuoti, karjeros keitimo proceso eiga bei kilusiais iššūkiais …

  Lina Skaityti

  Įsidarbino:

  Publikuota:

  Agnė

  Baigėduomenų analitikos mokymus
  kūrėjosĮfinansų analitikę

  Baigusi „Vilnius Coding School“ duomenų analitikos mokymus, Agnė atrado naują finansų analitikės profesinį kelią įmonėje „Asseco Lietuva“. Profesionaliąją karjerą pradėjusi nuo projektuotojos, atsakingos už elektrotechninę dalį, po vaikų gimimo ji nusprendė išbandyti savo jėgas siuvime …

  Agnė Skaityti

  Įsidarbino:

  sto logo

  Publikuota:

  Vitalijus

  Baigėduomenų analitikos mokymus
  personalo specialisto Įduomenų analitiką

  Šiame interviu kalbame su karjerą pakeitusiu mūsų alumnu Vitalijumi, kuris po duomenų analitikos mokymų įsidarbino įmonėje Strategic Staffing Solutions International. Sužinosime apie jo patirtį mokymų metu, iššūkius ir sėkmingai pradėtą kelią IT darbo rinkoje. Koks …

  Vitalijus Skaityti

  Mūsų atlikti tyrimai

  2020 metais Karjeros Keitimo Centras pradėjo oficialiai bendradarbiauti su Vilniaus Universitetu, norėdami ištirti, kokios asmeninės savybės yra svarbiausios, norint sėkmingai persikvalifikuoti į IT sritį.

  Tyrime dalyvavo daugiau nei 100 didžiausių Lietuvos įmonių, kurių atsakymai padėjo lengviau rasti pirmąjį darbą norintiems persikvalifikuoti į IT sritį.

  2020 m. Pradėjus dalyvauti akademinėje veikloje tapome patrneriais su Lietuvos universitetais

  VU logo
  partner logo
  ktu logo
  ktu logo

  Patarimai keičiant karjerą

  VILNIUS CODING SCHOOL

  Žalgirio g. 90,
  A korpusas, 2 aukštas,
  Vilnius

  Mokymų klausimais susisiekite:
  [email protected]

  Bendradarbiavimo ir kitais klausimais susisiekite:
  [email protected]
  +370 606 75071

  REKVIZITAI

  UAB „UAB Vilnius Coding School“
  Įmonės kodas: 304299909
  Adresas: Žalgirio g. 90, Vilnius
  Buv. adresas: Žalgirio g. 90
  A.s. Nr.: LT087044060008107796
  AB SEB bankas, banko kodas: 70440
  Tel.:  +370 606 75071
  El. paštas: [email protected]

  Testai
  Kontaktai
  Scroll to Top
  Scroll to Top