KARJEROS CENTRAS

Esame vienintelė programavimo mokykla, kurios tikslas – jūsų įdarbinimas IT srityje
Mokymai priderinti prie  suaugusių persikvalifikuojančių žmonių poreikių
Padedame išsirinkti asmeniškai jums tinkamiausią IT karjeros kryptį
Virš 100 absolventus įdarbinančių įmonių partnerių visoje Lietuvoje
Didžiuojamės didžiausiu įdarbintų absolventų ir sėkmės istorijų skaičiumi Lietuvoje

KAIP MES DIRBAME

mokymai
ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Dirbame mentorystės principu – suteikiame visapusišką pagalbą planuojant karjerą. Konsultacijos tikslas – išsiaiškinti jūsų lūkesčius ir galimybes.

CV WORKSHOP'AS

Padedame pasirašyti stiprų CV „workshop“ principu bei pasiruošti profesionalų „LinkedIn“ profilį.

PASIRUOŠIMAS DARBO POKALBIUI

Pristatome, kaip vyksta dauguma darbo pokalbių, kokias užduotis gali skirti darbdaviai. Pasidaliname dažniausiai daromomis klaidomis ir duodame vertingų patarimų.

darbo praktika
DARBO PRAKTIKA

Visiems motyvuotiems ir turintiems gerus pagrindus studentams padedame rasti praktikos vietą vienoje mūsų IT įmonių-partnerių.

0
1492
ABSOLVENTŲ VILNIUJE, KAUNE IR KLAIPĖDOJE
0%
95%
BESIKREIPUSIŲ STUDENTŲ GAUNA PRAKTIKOS PASIŪLYMĄ
0
128
IT ĮMONIŲ- PARTNERIŲ VISOJE LIETUVOJE
0
16
MENTORIŲ

Karjeros workshop'ai- dirbtuvės bei asmeninės konsultacijos

Norėtumėte nemokamos konsultacijos karjeros klausimais?

KARJEROS CENTRAS NE MŪSŲ STUDENTAMS|

Mokėtės programuoti KITOJE MOKYKLOJE?

Jeigu mokėtės kitoje mokykloje- galime padėti rasti praktiką ar darbo vietą vienoje iš mūsų įmonių parnerių. Taip pat konsultuojame karjeros klausimais, įvertiname žinių lygį ir patariame, kaip geriau pasirodyti per darbo pokalbį.

Mokėtės programuoti SAVARANKIŠKAI?

Jeigu mokėtės programuoti savarankiškai- taip pat galime padėti gauti darbo arba praktikos vietą vienoje mūsų įmonių- partnerių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip darbdaviai žiūri į savarankiškai besimokančius pradedančiuosius programuotojus?

Darbdaviams nėra taip svarbu, kaip jūs įgijote žinias, kurias turite. Svarbiausiu rodikliu tampa tai, kad jūs jų turite ir norite išmokti dar daugiau. Žinoma, savarankiškas mokymasis gali tapti privalumu, jeigu žinios įsisavintos teisingai, kadangi tai reiškia, kad jūs mokate tikslingai susirasti informaciją, nepasimetate iškilus sunkumams ir gebate dirbti savarankiškai. Taip pat savarankiškas mokymasis parodo ir jūsų vidinę motyvaciją, kuri darbdaviams yra labai svarbi.

Kaip darbdaviai žiūri į persikvalifikuojančius žmones?

Darbdaviai į persikvalifikuojantį žmogų žiūri palankiai ir dažnu atveju žmogaus turima patirtis gali tapti net privalumu. Tokie žmonės tampa labai universalūs ir reikalingi, nes jie gali apjungti buvusias kompetencijas su tech žiniomis ir atnešti kitokį požiūri ar kitokius sprendimus į įmonę, kurių galbūt negali įžvelgti senior programuotojai.

Žinoma, reikalingos ir programavimo žinios. Įmonės, atsirinkdamos žmones, visada organizuoja atrankas, kurių metu išsiaiškina kokios yra kandidatų žinios, ankstesnė patirtis, kokie ateities tikslai, motyvacija ir pan.

Ar reikia rašyti motyvacinį laišką?

Darbdaviai gauna daug kandidatų laiškų, todėl skiriama nedaug laiko CV ir motyvacinių laiškų peržiūrėjimui. Dėl šios priežasties kur kas svarbiau, kad jūsų CV būtų tinkamai paruoštas ir jame išdėstyta informacija būtų aiški ir atspindinti tą patirtį, kuri reikalinga tai pozicijai, į kurią kandidatuojate. Motyvacinis laiškas nėra būtinas, tačiau trumpą motyvacinė žinutė naudinga suformuluoti laiško tekste siunčiant savo CV į įmonę.

Ar amžius yra svarbus?

Amžius nėra svarbiausias rodiklis. IT įmonės, ieškančios praktikantų ar darbuotojų, visada organizuoja atrankas, kurių metu išsiaiškina kokios yra kandidatų žinios, turima patirtis, atlikti darbai, lankyti mokymai ir pan. Būtent pagal tai ir renkami geriausi kandidatai, galintys atitikti įmonės poreikius. Viskas priklauso nuo jūsų turimų žinių ir noro mokytis bei tobulėti. Jeigu jaučiate, kad IT yra tai, ką norite daryti ir to kryptingai siekiate mokydamasis ir tobulėdamas - jūsų amžius tikrai nėra svarbus.

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

Registracija
Kontaktai