ATSILIEPIMAI

ĮSIDARBINIMO SĖKMĖS ISTORIJOS

Kiekvieną savaitę dalinamės nauja įsidarbinusio (ar praktiką gavusio) mūsų mokyklos absolvento istorija!

DARBDAVIŲ ATSILIEPIMAI

FACEBOOK ATSILIEPIMAI

 • positive review  Labai koncentruoti kursai, daug kompaktiškai pateiktos teorijos ir įtvirtinimui - praktikos. Puikus lektorius, šauni komanda!

  Inga Šakienė Avatar Inga Šakienė
  2020-11-04

  positive review  Mokykla verta dėmesio ^_^

  Karina Zapasnik Avatar Karina Zapasnik
  2020-10-27

  positive review  Galima daug parašyti, bet geriausiai pabandyti! Taip padariau ir aš, esu labai patenkinta baigusi Ux/Ui Web dizaino kursus nuotoliniu būdu. (Paskaitos vyko vakarais nuotoliniu būdu). Puikiai pavyko studijų laiką suderinti su esamu darbu. Įgijau stiprų pagrindą - judam toliau ☑️🍀

  Asta Vezeviciute Avatar Asta Vezeviciute
  2020-10-20

  positive review  Esu labai patenkintas Duomenų analitikos kursais. Keturios savaitės prabėgo labai greitai, o įgautos žinios tikrai užsiliks ilgam, Tiek patys mokymai, tiek atmosfera paskaitų metu tiesiog pasakiška, ačiū tiek lektoriams, tiek grupiokams. Na ir žinoma kokybės koordinatoriui, už operatyvumą ir bendradarbiavimą.

  Lukas Waitforit Leščinskas Avatar Lukas Waitforit Leščinskas
  2020-09-16

  positive review  Malonus bendravimas su administracija ir lektoriais, aiškiai ir išsamiai pateikta teorinė medžiaga, operatyvūs ir išsamūs atsakymai į kilusius klausimus 😉👍

  Ingrida Bagdoniene Avatar Ingrida Bagdoniene
  2020-08-03

  positive review  Itin efektyvūs ir naudingi mokymai. Puiki lektorė Justė, kuri labai aiškiai ir suprantamai pateikia medžiagą, o jos aiški dikcija nereikalauja pakartoti nė vieno žodžio. Mokymus baigiau nuotoliniu būdu, nemaniau, kad bus taip paprasta ir aišku.

  Gintautas Drakšas Avatar Gintautas Drakšas
  2020-07-09
 • positive review  Baigiau Web Full Stack Development dieninius kursus, kurie dėl karantino vyko online. Puiki patirtis. Kursas tikrai intensyvus, tačiau viskas praėjo sklandžiai. Ačiū lektoriui Andriui Markevičiui ir visai VCS komandai!

  Živilė Zimnickaitė Avatar Živilė Zimnickaitė
  2020-06-29

  positive review  Ačiū labai už organizuotas React dirbtuves su Devbridge. Rokai, Algirdai - jūs šaunuoliai! Nors buvo geras sprintas, bet manau ne tik aš, bet ir kiti dalyviai gavome daug naujų žinių! Ačiū Vilnius Coding School už organizuojamas Alumni dirbtuves įvairiomis temomis, kurios padeda mums tobulėti ir augti!

  Vaida Kate Avatar Vaida Kate
  2020-05-07

  positive review  Aciu Vilnius Coding school uz React dirbtuves!buvo naudinga! dekui Rokui ir Algirdui uz pastangas ir skirta laika!

  Jekaterina Mys Dmitruk Avatar Jekaterina Mys Dmitruk
  2020-05-07

  positive review  Ačiū Vilnius Coding School už suteiktą galimybę sudalyvauti React dirbtuvėse su Devbridge! Buvo geras sprintas, nors ir trumpas, bet intensyvus ir išsamus kursas. Ačiū Rokui ir Algirdui už skirtą laiką! 🙂

  Laura Pociūnienė Avatar Laura Pociūnienė
  2020-05-07

  positive review  Didelį AČIŪ tariu Vilnius Coding School, dėstytojai Justei, Tautvydui, bei visam kursui!!!! 😊 Nuostabu įgauti naujų žinių, įgūdžių, matyti, kaip tobulėji, stebėti savo augimą. Netgi ir tokiu sudėtingu laikotarpiu. Ačiū, kad leidote tapti IT visuomenės dalimi, sėkmės Jums 😊

  Ingrida Ge Avatar Ingrida Ge
  2020-04-28

  positive review  Vilnius Coding School puiki mokykla, kurioje ne tik susipažįsti, bet ir išmoksti naujų dalykų. Baigiau Web Full Stack vakarinius kursus ir sakau labai didelį AČIŪ VCS administracijai už suteiktą informaciją ir lektoriui Andriui Markevičiui už suteiktas žinias ir kantrybę. Kursas buvo labai įdomus tiek klasėje, tiek dėl Covid-19, tęsiant namuose. Visa kurso medžiaga pateikta išsamiai su papildomais patarimais. Puiki vieta ne tik tobulėti, augti, bet ir mokytis naujos kvalifikacijos nuo 0. Puikiai suorganizuota karjeros centro veikla atverianti naujas galimybes. AČIŪ VCS administracijai ir lektoriui Andriui Markevičiui už puikų kursą.

  Edvardas Biriukas Avatar Edvardas Biriukas
  2020-04-11
 • positive review  Baigiau WEB kūrimo dieninius kursus. Per mėnesį išmokau tikrai labai daug ir gavau motyvacijos toliau mokytis programavimo. Klasėje super atmosfera susikaupimui ir rimtam darbui. VCS karjeros centras rūpinasi studentais ir po kursų padeda darbo paieškose, tačiau neturint darbo patirties IT srityje, įsidarbinti programuotoju(ne support specialistu) nėra taip lengva kaip gali pasirodyti. Dėkoju dėstytojui Kiril Griazev už suteiktas žinias ir visai VCS komandai.

  Žymantas Katinas Avatar Žymantas Katinas
  2020-04-08

  positive review  Ačiū CCT Gediminui ir VCS už įdomu React workshop’a

  Владимир Тимашков Avatar Владимир Тимашков
  2020-04-08

  positive review  Dekoju Vilnius Coding School ir Corner Case Technologies už dirbtuves su React. Buvo pakankamai aiškiai išdėstyta, net jei nesi dirbes su juo, kad žinotum, kur reiktu pradėti, jei nori išmokti.

  Rokas Gervinskas Avatar Rokas Gervinskas
  2020-04-08

  positive review  Vilnius Coding School Puiki mokykla, kuri rūpinasi studentais ir pasiūlo daug įvairių renginių, kurie padeda labiau suprasti programavimo subtilybes. React dirbtuvėse dar kartą tuo įsitikinau, Ačiū Lektoriui Gediminui Urbonui (Corner Case Technologies) ir VCS už naujas žinias!!!

  Svetlana Ko Avatar Svetlana Ko
  2020-04-08

  positive review  Ačiū Vilnius Coding School ir jų partneriams Corner Case Technologies už React dirbtuves ir jų metu gautas žinias. Buvo labai įdomu ir naudinga.

  Giedrius Skiezgilas Avatar Giedrius Skiezgilas
  2020-04-07

  positive review  Ačiū už React dirbtuves. Smagu, kad baigusiųjų kursus nepamirštate, o juos vis "suportinate" renginiais ir projektais!

  Jolita Kuncienė Avatar Jolita Kuncienė
  2020-04-07
 • positive review  Prasmingai, įdomiai, darbingai praleistos 6 savaitės. Ačiū dėstytojams, vadovėms ir visam KCS:)

  Liudas Jonušas Avatar Liudas Jonušas
  2020-01-08

  positive review  Puiki mokykla, baigiau programavimo pagrindų 6 savaičių kursą ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Dėstytojai nuostabūs, grupiokai puikūs, dar niekada su tokiu malonumu nėjau į mokslus 😉. Per 6 savaites kietu programuotoju netapsit, bet motyvacijos, žinių, patarimų, pasiūlymų kaip tą padaryti tikrai gausit 👍.

  Aina Jonuskyte Avatar Aina Jonuskyte
  2019-12-02

  positive review  Norėčiau padėkoti dėstytojiui Audriui Masiulioniui už savalaikę pagalbą iš C# ir BackEnd man sunkiu metu. AČIŪ LABAI!🙂 Naras Sunny

  Naras Sunny Avatar Naras Sunny
  2019-12-01

  positive review  Buvo įdomu. Labai intensyvūs buvo kursai. Tikrai reikia padirbėti. Ir dėstytojai ir kiti tikrai labai geranoriški žmonės.

  Gediminas Abromonis Avatar Gediminas Abromonis
  2019-11-12

  positive review  Kompetetingi, savo darbą išmanantys lektoriai. Suteikė daug praktiškų patarimų, žinių, įgijau puikios patirties! Ačiū lektoriui Laimonui ir vadovei Justinai! Tai mokykla į kurią visada norisi sugrįžti! 😉

  Živilė Kazakevičienė Avatar Živilė Kazakevičienė
  2019-11-11

  positive review  100 times better learning experiance than in uni

  Mantas Breive Avatar Mantas Breive
  2019-11-03
 • positive review  Baigiau duomenų analitikos mokymus. Gavau viską, kas buvo žadėta ir dar daugiau: patarimus dėl finansavimo, fantastiškus dėstytojus,žinių ir įgūdžių naujos karjeros pradžiai, puikias mokymosi sąlygas, pagalbą įsidarbinant. Drąsiai rekomenduoju ir linkiu kuo didžiausios sėkmės!

  Julija Baukutė-Kurulienė Avatar Julija Baukutė-Kurulienė
  2019-10-16

  positive review  Puiki mokykla ir mokytojai, aukšto lygio studijos. Rekomenduoju visiems duomenų analitikos kursus VCS.

  Irina Fva Avatar Irina Fva
  2019-09-28

  positive review  Vakarinius DUOMENŲ ANALITIKOS kursus baigiau prieš pora savaičių, tačiau tik dabar, kai viskas „susigulėjo“, nusprendžiau, jog laikas pasidalinti šiuo gėriu ir su kitais. • Visų pirma, išskirčiau dėstytojų profesionalumą ir norą padėti. Tiek pertraukėlių metu, tiek po paskaitų, dėstytojai, negailėdami savo laisvo laiko, stengdavosi atsakyti į begalę kylančių klausimų bei gebėdavo paprastais žodžiais paaiškinti, kas, kaip ir kodėl; • antra, pabrėžčiau ypatingą dėmesį kiekvienam studentui atskirai - daug skirtingo lygio užduočių, kas leidžia judėti individualiu tempu; • trečia, norėčiau išryškinti VCS pagalbą karjeros klausimais. VCS darbuotojai visąlaik buvo čia ir dabar, kuomet reikėjo argumentuoto patarimo; • Ir ketvirta, pažymėčiau labai struktūrizuotą bei praktinėmis užduotimis paremtą programą. Žemai lenkiu galvą prieš dėstytojus Paulius ir Zigmantas, kuriais žaviuosi tiek profesiniu, tiek asmenybiniu aspektu. p.s. prieš kursus, SQL, Tableau Ir Python buto tik raktažodžiai man, o dabar šiuos įrankius naudoju darbe. Visgi, svarbu paminėti, jog kursai tikrai intensyvūs ir siekiant pasiimti kuo daugiau – tikrai reiks įdėti daug (labai daug) darbo.

  Donata Bankauskaitė Avatar Donata Bankauskaitė
  2019-09-17

  positive review  Baigiau dieninius web kurimo kursus ir net po metu pertraukos mokykla padejo susirasti nuostabia darboviete. Tikrai rekomenduoju nepabijot ir isbandyt savo sioje istaigoje. Tikrai rekomenduoju 🙂

  Karolis Petrukonis Avatar Karolis Petrukonis
  2019-09-16

  positive review  Prieš pradėdamas paskaitas internete pasiskaičiau. Radau daug daugiau prieš nei už. Tačiau baigęs paskaitas, galiu pasakyti, jei domitės ateitimi ir domina programavimas, asmeninis tobulėjimas - EIKIT! visom 4-iom. Dėstytojai visi nuostabūs, tikrai išaiškina kiek reikia. Moka mokyti. Aplinka super, savijauta mokantis taip pat. Kiek išmoksit, priklausys nuo asmeninio užsispyrimo ir skirto laiko. 10balų visam kolektyvui!!!

  Justinas Krištopaitis Avatar Justinas Krištopaitis
  2019-09-14

  positive review  Ką tik baigiau WEB kūrimo vakarinius kursus. Gavau daug naujos informacijos, motyvacijos. Dėstytojai ŠAUNŪS, draugiški, duodantys labai vertingų patarimų. Buvo verta lankyti kursus!

  Verbiejute Rita Avatar Verbiejute Rita
  2019-08-30
 • positive review  Sakoma, kad visur reikalinga ta išskirtinė vyšnaitė, kad sektųsi.. tai vilnius coding school jų turi ne vieną: ir bendravimas ir žmogiškumas ir žinios ir palaikymas.. ir nuteikimas, kad bus sunku ir parodymas, kad sunkumai įveikiami. Noriu visai komandai palinkėti nesustoti ir išlikti tikiems visada. Ačiū už primintą mokymosi malonumą.Iki greitų susitikimų!

  Vita Viva Avatar Vita Viva
  2019-08-02

  positive review  Šioje mokykloje įgijau pradinių BIG DATA ir WEB kūrimo žinių, mokiausi toliau savarankiškai ir susiradau darbą IT įmonėje 👍 Ir ypatingai patiko čia dirbantys žmonės kuriuos sutikau 🤩 Ačiū visiems!

  Virginija Šniukštienė Avatar Virginija Šniukštienė
  2019-07-11

  positive review  Baigiau vakarinius Big data kursus. Geras pasirinkimas drbantiems, tačiau moriu iš karto perspėti, kad reikės "padirbėti" ir patiems. Ačiū mūsų dėstytojams Sandrai ir Simonui už jų pastangas ir darbą!

  Tatjana Dubovskienė Avatar Tatjana Dubovskienė
  2019-06-03

  positive review  Vakariniai Big data analitikos kursai yra puikus variantas, tačiau reikia iškart nusiteikti, jog reikės pačiam įdėti nemažai pastangų. Per kelis mėnesius išmokau ne tik Python/Sql/Tableau pagrindus, bet ir galvoje perkračiau bene visų duomenų analizavimo logikos kelią. Jeigu per trumpą laiką gauti daug žinių "meilės" - pirmyn.

  Tomas Kirša Avatar Tomas Kirša
  2019-06-03

  positive review  Biaugiau Duomenų analizės vakarinius kursus. Radau atsakymą, kuris kamavo nuo mokyklos laikų, kam reikalingos matricos 🙂 Nauja patirtis, naujos žinios, atsakymai į rūpimus klausimus ir puiki vieta tobulėjimui. Ačiū dėstytojams Sandrai ir Simonui. Tikrai tęsiu toliau, po vasaros atostogų 🙂

  Inga Jankunaite Avatar Inga Jankunaite
  2019-06-03

  positive review  Baigiau WEB programavimo full-stack ir AGILE kursus. Aš manau kad, tai buvo geriausia investicija į save .Profi, draugiški mokytojai,kurie suteike daug naudingos informacijos, patarimų visais klausimais, palaikymo. Rekomenduoju ir taškas!!!.Tikrai verta

  Darius Pasirenkama Avatar Darius Pasirenkama
  2019-05-31
 • positive review  Baigiau 6 sav. programavimo pagrindų kursus, esu labai patenkintas! Super dėstytojai (linkėjimai Povilui, Ritai ir Kristijonui), įdomios praktinės užduotys, puiki atmosfera! Dar dovanų gavau Agile mokymus, nu jėga!

  Tautrimas Juška Avatar Tautrimas Juška
  2019-05-29

  positive review  Vilnius Coding School baigiau duomenų analitikos ir Agile mokymus. Mokymai atneša daug praktinių ir teorinių žinių, labai rekomenduoju lektorių Vadim iš Agile kurso, kuris puikiai padėjo suprasti Agile naudą.

  Sandra Brazaityte Avatar Sandra Brazaityte
  2019-05-29

  positive review  Šioje mokykloje baigiau Java dieninius kursus ir Agile mokymus. Puiki mokykla, šaunūs destytojai, skanūs saldainiai. Gavau daug žinių ir pagalbos, kas padėjo pakeisti karjerą. Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią mokyklą.

  Mindaugas Aršulis Avatar Mindaugas Aršulis
  2019-05-28

  positive review  Lektoriai profesionalūs ir draugiški, kursų daug ir aktualūs. Galima pasitempti su organizaciniais klausimais, bet bendras įvertinimas - labai gerai.

  Evaldas Liaugodas Avatar Evaldas Liaugodas
  2019-05-27

  positive review  Puiki mokymų organizacija. Daug informacinių renginių. Labai šaunus lektorius Tautvydas, kuris sugeba ne tik pateikti informaciją, bet ir skiria daug asmeninio dėmesio kiekvienam studentui atskirai ir sugeba nukreipti tinkama linkme, jei darydamas projektą užstringi viename taške. Taip pat stebėtinai vertinga karjeros konsultacija.

  Violeta Tamašauskienė Avatar Violeta Tamašauskienė
  2019-05-09

  positive review  Intensyvūs, optimalūs kursai, begalė renginių konsultacijų. Ačiū

  Jolita Kuncienė Avatar Jolita Kuncienė
  2019-05-09
 • positive review  Lankiau JAVA for beginners. Turiu pagirti mokyklą už labai geras suteikiamas sąlygas. Labai maloni atmosfera, puiki erdvė, daug laiko ir pastangų skiriama motyvacijai, tik atsiradus problemai mokykla ją sprendžia labai greitai ir tikslingai. Kursas nėra lengvas, bet viskas priklauso nuo motyvacijos ir papildomai mokymuisi skiriamo laiko. Organizuojama daug įvairių renginių, kuriuose supažindinama su įsidarbinimo IT srityje galimybėmis.

  Erika Andrijauskaitė Avatar Erika Andrijauskaitė
  2019-04-15

  positive review  Baigiau WEB programavimo kursus. Drąsiai galiu teigti, jog kol kas tai buvo geriausia investicija į save 🙂 Puikūs dėstytojai suteikiantys daug naudingos informacijos, pagalbos, patarimų, palaikymo ir motyvacijos 🙂 Didžiausios rekomendacijos 🙂

  Rugile Voveryte Avatar Rugile Voveryte
  2019-04-14

  positive review  Labai informatyvios paskaitos, motyvuojantys lektoriai, esu labai dėkingas. Ačiū!

  Aurimas Mockus Avatar Aurimas Mockus
  2019-03-26

  positive review  Baigiau JAVA dieninius kursus. Jeigu tavo darbas netenkina tavęs, išeik iš komforto zonos. Taip atsidūriau Vilnius Coding School. Ačiū visai komandai už konsultacijas, skirtą laiką ir pagalbą darbo paieškose. Tikrai buvo verta! 😉

  Viktoras Siaudvytis Avatar Viktoras Siaudvytis
  2019-03-20

  positive review  WEB kūrimo kursai buvo labai intensyvūs, bet ir informacijos gavome tikrai daug. Sakyčiau, kad tikrai naudinga tiems, kam IT visiškai nauja sfera - tikrai gausite pagrindus.

  Justina Žemaitytė-Zastartienė Avatar Justina Žemaitytė-Zastartienė
  2019-02-19

  positive review  Baigiau WEB kūrimo dieninius mokymus Vilniuje pas dėst. Kiril Griazev. Puikus dėstytojas visomis prasmėmis, o įgytos žinios pateisino visus lūkesčius ir dabar norisi tik judėt pirmyn IT srityje. Ačiū Vilnius Coding School kolektyvui už draugiškumą, konsultacijas ir pagalbą 😉

  Vaida Tamoševičienė Avatar Vaida Tamoševičienė
  2019-02-19
 • positive review  Baigiau WEB kūrimo dieninius mokymus Vilniuje pas dėst. Kiril Griazev. Puikus dėstytojas visomis prasmėmis, o įgytos žinios pateisino visus lūkesčius ir dabar norisi tik judėt pirmyn IT srityje. Ačiū Vilnius Coding School kolektyvui už draugiškumą, konsultacijas ir pagalbą 😉

  Vaida Tamoševičienė Avatar Vaida Tamoševičienė
  2019-02-19

  positive review  WEB programavimo kursai pas dest. Kirila the BEST ir TOP quality. Vienas is geriausiu destytoju, kuri teko pazinti ir girdeti. O Vilniaus coding mokyklos administracija tikrai moka spresti kilusius nesusipratimus ir kaip sakoma "beyond expectations". Aciu

  Donatas Pocius Avatar Donatas Pocius
  2019-02-19

  positive review  Rekomenduoju Kaunas Coding School visiems norintiems pasitobulinti ar pakeisti profesiją. Labai šiltas bendravimas ir profesionalūs dėstytojai. 10 žvaigždučių iš 5 😀

  Jovita Jan Avatar Jovita Jan
  2019-02-18

  positive review  Dalyvavau puikiuose Agile mokymuose sausio mėnesį. Jau buvau kažkiek pažįstamas su Agile, tačiau sužinojau nemažai naujo. Artūras įdomiai ir profesonaliai pravedė mokymus. Ačiū!

  Jonas Gaidukevičius Avatar Jonas Gaidukevičius
  2019-02-12

  positive review  VCS baigiau Agile mokymus. Puiki mokykla. Gavau daugiau nei tikėjausi (t.y ne tik teoriją, bet ir puikių praktinių pavyzdžių) ir viskas aukščiausiame lygyje. Ypatingai puikus mokytojas Artūras. Profesonalumo ir komunikabilumo įsikūnijimas. 10 balų iš 10 !!! 🙂

  Aušra Nedzinskaitė Avatar Aušra Nedzinskaitė
  2019-02-01

  positive review  Džiugu matyti ir patirti tobulėjančias mokymo programas, surinktą profesionalią komandą. Rekomenduoju VCS už profesionalumą, kokybę, atsakingumą!

  Rimgaile Eliagmir Avatar Rimgaile Eliagmir
  2019-01-29
 • positive review  Puiki mokykla ir nuostabūs dėstytojai Zigmantas Račkauskas ir Andrius Markevičius! Pastangų reikia daug, todėl verta pagalvoti prieš kimbant į mokslus, bet pasiryžus - tik į Vilnius Coding School. Ačiū, jūs nerealūs 🙂

  Asta Joku Avatar Asta Joku
  2019-01-29

  positive review  Penkios žąsys iš penkių 🙂 Baigiau dieninius WEB dev mokymus gruodžio pradžioje, nuo vasario pradžios pradedu darbą Junior Software Engineer pozicijoje. Labai rekomenduoju Kirilą - tikrai mldc dėstytojas! Taip pat ačiū Ingai ir Jevgenijui iš VCS ir mano grupiokams-bendramoksliams - su Jumis buvo faina 🙂

  Vytautas Abramikas Avatar Vytautas Abramikas
  2019-01-28

  positive review  Baigiau vakarinius Web kūrimo mokymus. Visi mokykloje dirbantys žmonės labai įkvepiantys ir palaikantys, bet kartu ir reiklūs. Mokėmės labai rimtai, neteko nuobodžiauti nė vieną paskaitos minutę, taip pat ir namuose 🙂 prireikus pagalbos dėstytojai visad pasiekiami. Labai rekomenduoju žmonėms, kurie rimtai pasiryžę keisti profesiją. Reiks labai pasistengti, bet išeisite tikrai maksimaliai pasipildę žinių ir užmotyvuoti nenuleisti rankų ir toliau!

  Inga Pabrėžė Avatar Inga Pabrėžė
  2019-01-28

  positive review  Pabaigiau 6 savaičių pradedančiųjų programavimo kursus. Kursai tikrai patiko, gavau labai daug informacijos, įgijau naujų įgūdžių, atmosfera draugiška, lektoriai kantrūs, turintys gerą humoro jausmą, išmanantys dėstomą dalyką. 🙂

  Žilvinas Katinas Avatar Žilvinas Katinas
  2019-01-08

  positive review  Esu labai dėkingas už suteiktas žinias per tokį trumpą laiko tarpą. Tikrai daug išmokau ir jaučiuosi visiškai pasitikintis savimi, jog galiu kurti tinklapius HTML5, CSS3, JavaScript, PHP ir Wordpresso pagalba. Tiesą pasakius, jau po pirmų dviejų savaičių gavau labai gerą darbą 🙂 Nuo sausio 2 d. pradedu. New Year - new job! Super, super, super! Ačiū, Kirilai - jūs esat pats geriausias mokytojas! Ačiū, Jevgenijau - už tai, kad padėjote patikėti savimi ir sulaužyti savo ribotą suvokimą. Ačiū taip pat už jūsų pastangas atrandant mums visiems gerą darbą. Ačiū visiems Vilnius Coding School organizatoriams. Jūs sukūrėte nuostabią aplinką mokymuisi. VCS rocks 😀

  Edvard Bergner Avatar Edvard Bergner
  2018-12-30

  positive review  Geriausi įspūdžiai. Lankiau šešių savaičių kursus pradedantiesiems – atėjau be jokio supratimo apie programavimą – tiesiog norėjau pasitikrinti, ar iš vis sugebu suprast, kas tai yra. Pasitikrinau, sugebu, bandysiu toliau. Ant auditorijos durų yra plakatas, kuriame parašyta, kad „Kai Dievas uždaro duris – atidaro langą“. Tai aš net nesulaukiau, kol jis atidarys tuos langus– įvirtau su visais rėmais į IT priškambarį:). Lektoriai verti geriausių žodžių – pateikia medžiagą koncentruotai, profesionaliai, daug praktinių užduočių, patys draugiški, geranoriški, sakyčiau – idėjiniai. O kantrybė... Toks įspūdis, kad juos treniravo kokie specialiųjų karinių pajėgų psichologai:) Nepagailėsiu pagyrų ir Karjeros centrui – patarimai, pokalbiai, įdomūs renginiai. Žodžiu – rekomenduoju.

  Frančeska Morta Dobrovolskytė Avatar Frančeska Morta Dobrovolskytė
  2018-12-17
Registracija
Kontaktai