Nuotoliniai mokymai

ATSILIEPIMAI

ĮSIDARBINIMO SĖKMĖS ISTORIJOS

Kiekvieną savaitę dalinamės nauja įsidarbinusio (ar praktiką gavusio) mūsų mokyklos absolvento istorija!

DARBDAVIŲ ATSILIEPIMAI

FACEBOOK ATSILIEPIMAI

 • 0 star review  Puiki mokykla ir mokytojai, aukšto lygio studijos. Rekomenduoju visiems duomenų analitikos kursus VCS.

  thumb Irina Fedotova
  9/28/2019

  0 star review  Vakarinius DUOMENŲ ANALITIKOS kursus baigiau prieš pora savaičių, tačiau tik dabar, kai viskas „susigulėjo“, nusprendžiau, jog laikas pasidalinti šiuo gėriu ir su kitais. • Visų pirma, išskirčiau dėstytojų profesionalumą ir norą padėti. Tiek pertraukėlių metu, tiek po paskaitų, dėstytojai, negailėdami savo laisvo laiko, stengdavosi atsakyti į begalę kylančių klausimų bei gebėdavo paprastais žodžiais paaiškinti, kas, kaip ir kodėl; • antra, pabrėžčiau ypatingą dėmesį kiekvienam studentui atskirai - daug skirtingo lygio užduočių, kas leidžia judėti individualiu tempu; • trečia, norėčiau išryškinti VCS pagalbą karjeros klausimais. VCS darbuotojai visąlaik buvo čia ir dabar, kuomet reikėjo argumentuoto patarimo; • Ir ketvirta, pažymėčiau labai struktūrizuotą bei praktinėmis užduotimis paremtą programą. Žemai lenkiu galvą prieš dėstytojus Paulius ir Zigmantas, kuriais žaviuosi tiek profesiniu, tiek asmenybiniu aspektu. p.s. prieš kursus, SQL, Tableau Ir Python buto tik raktažodžiai man, o dabar šiuos įrankius naudoju darbe. Visgi, svarbu paminėti, jog kursai tikrai intensyvūs ir siekiant pasiimti kuo daugiau – tikrai reiks įdėti daug (labai daug) darbo.

  thumb Donata Bankauskaitė
  9/17/2019

  0 star review  Baigiau dieninius web kurimo kursus ir net po metu pertraukos mokykla padejo susirasti nuostabia darboviete. Tikrai rekomenduoju nepabijot ir isbandyt savo sioje istaigoje. Tikrai rekomenduoju 🙂

  thumb Karolis Petrukonis
  9/16/2019

  0 star review  Prieš pradėdamas paskaitas internete pasiskaičiau. Radau daug daugiau prieš nei už. Tačiau baigęs paskaitas, galiu pasakyti, jei domitės ateitimi ir domina programavimas, asmeninis tobulėjimas - EIKIT! visom 4-iom. Dėstytojai visi nuostabūs, tikrai išaiškina kiek reikia. Moka mokyti. Aplinka super, savijauta mokantis taip pat. Kiek išmoksit, priklausys nuo asmeninio užsispyrimo ir skirto laiko. 10balų visam kolektyvui!!!

  thumb Justinas Krištopaitis
  9/14/2019

  0 star review  Ką tik baigiau WEB kūrimo vakarinius kursus. Gavau daug naujos informacijos, motyvacijos. Dėstytojai ŠAUNŪS, draugiški, duodantys labai vertingų patarimų. Buvo verta lankyti kursus!

  thumb Verbiejute Rita
  8/30/2019

  0 star review  Sakoma, kad visur reikalinga ta išskirtinė vyšnaitė, kad sektųsi.. tai vilnius coding school jų turi ne vieną: ir bendravimas ir žmogiškumas ir žinios ir palaikymas.. ir nuteikimas, kad bus sunku ir parodymas, kad sunkumai įveikiami. Noriu visai komandai palinkėti nesustoti ir išlikti tikiems visada. Ačiū už primintą mokymosi malonumą.Iki greitų susitikimų!

  thumb Vita Viva
  8/02/2019
 • 0 star review  Šioje mokykloje įgijau pradinių BIG DATA ir WEB kūrimo žinių, mokiausi toliau savarankiškai ir susiradau darbą IT įmonėje ? Ir ypatingai patiko čia dirbantys žmonės kuriuos sutikau ? Ačiū visiems!

  thumb Virginija Šniukštienė
  7/11/2019

  0 star review  Ačiū už suteiktas žinias. Dabar turiu net kelis įrankius, kuriuos galiu pritaikyti savo darbe duomenų analitikai. Puikūs dėstytojai ir aiškiai pateikta medžiaga.

  thumb Vitalija Baronienė
  6/03/2019

  0 star review  Baigiau vakarinius Big data kursus. Geras pasirinkimas drbantiems, tačiau moriu iš karto perspėti, kad reikės "padirbėti" ir patiems. Ačiū mūsų dėstytojams Sandrai ir Simonui už jų pastangas ir darbą!

  thumb Tatjana Dubovskienė
  6/03/2019

  0 star review  Vakariniai Big data analitikos kursai yra puikus variantas, tačiau reikia iškart nusiteikti, jog reikės pačiam įdėti nemažai pastangų. Per kelis mėnesius išmokau ne tik Python/Sql/Tableau pagrindus, bet ir galvoje perkračiau bene visų duomenų analizavimo logikos kelią. Jeigu per trumpą laiką gauti daug žinių "meilės" - pirmyn.

  thumb Tomas Kirša
  6/03/2019

  0 star review  Biaugiau Duomenų analizės vakarinius kursus. Radau atsakymą, kuris kamavo nuo mokyklos laikų, kam reikalingos matricos 🙂 Nauja patirtis, naujos žinios, atsakymai į rūpimus klausimus ir puiki vieta tobulėjimui. Ačiū dėstytojams Sandrai ir Simonui. Tikrai tęsiu toliau, po vasaros atostogų 🙂

  thumb Inga Jankunaite
  6/03/2019

  0 star review  Baigiau WEB programavimo full-stack ir AGILE kursus. Drąsiai galiu teigti, jog kol kas tai buvo geriausia investicija į save .Puikūs dėstytojai suteikiantys daug naudingos informacijos, pagalbos, patarimų, palaikymo ir motyvacijos. Didžiausios rekomendacijos.Tikrai verta

  thumb Darius Kačanauskas
  5/31/2019
 • 0 star review  Baigiau 6 sav. programavimo pagrindų kursus, esu labai patenkintas! Super dėstytojai (linkėjimai Povilui, Ritai ir Kristijonui), įdomios praktinės užduotys, puiki atmosfera! Dar dovanų gavau Agile mokymus, nu jėga!

  thumb Tautrimas Juška
  5/29/2019

  0 star review  Vilnius Coding School baigiau duomenų analitikos ir Agile mokymus. Mokymai atneša daug praktinių ir teorinių žinių, labai rekomenduoju lektorių Vadim iš Agile kurso, kuris puikiai padėjo suprasti Agile naudą.

  thumb Sandra Brazaityte
  5/29/2019

  0 star review  Šioje mokykloje baigiau Java dieninius kursus ir Agile mokymus. Puiki mokykla, šaunūs destytojai, skanūs saldainiai. Gavau daug žinių ir pagalbos, kas padėjo pakeisti karjerą. Džiaugiuosi pasirinkęs būtent šią mokyklą.

  thumb Mindaugas Aršulis
  5/28/2019

  0 star review  Lektoriai profesionalūs ir draugiški, kursų daug ir aktualūs. Galima pasitempti su organizaciniais klausimais, bet bendras įvertinimas - labai gerai.

  thumb Evaldas Liaugodas
  5/27/2019

  0 star review  Puiki mokymų organizacija. Daug informacinių renginių. Labai šaunus lektorius Tautvydas, kuris sugeba ne tik pateikti informaciją, bet ir skiria daug asmeninio dėmesio kiekvienam studentui atskirai ir sugeba nukreipti tinkama linkme, jei darydamas projektą užstringi viename taške. Taip pat stebėtinai vertinga karjeros konsultacija.

  thumb Violeta Vio
  5/09/2019

  0 star review  Intensyvūs, optimalūs kursai, begalė renginių konsultacijų. Ačiū

  thumb Jolita Kuncienė
  5/09/2019
 • 0 star review  Lankiau JAVA for beginners. Turiu pagirti mokyklą už labai geras suteikiamas sąlygas. Labai maloni atmosfera, puiki erdvė, daug laiko ir pastangų skiriama motyvacijai, tik atsiradus problemai mokykla ją sprendžia labai greitai ir tikslingai. Kursas nėra lengvas, bet viskas priklauso nuo motyvacijos ir papildomai mokymuisi skiriamo laiko. Organizuojama daug įvairių renginių, kuriuose supažindinama su įsidarbinimo IT srityje galimybėmis.

  thumb Erika Andrijauskaitė
  4/15/2019

  0 star review  Baigiau WEB programavimo kursus. Drąsiai galiu teigti, jog kol kas tai buvo geriausia investicija į save 🙂 Puikūs dėstytojai suteikiantys daug naudingos informacijos, pagalbos, patarimų, palaikymo ir motyvacijos 🙂 Didžiausios rekomendacijos 🙂

  thumb Rugile Voveryte
  4/14/2019

  0 star review  Labai informatyvios paskaitos, motyvuojantys lektoriai, esu labai dėkingas. Ačiū!

  thumb Aurimas Mockus
  3/26/2019

  0 star review  Baigiau JAVA dieninius kursus. Jeigu tavo darbas netenkina tavęs, išeik iš komforto zonos. Taip atsidūriau Vilnius Coding School. Ačiū visai komandai už konsultacijas, skirtą laiką ir pagalbą darbo paieškose. Tikrai buvo verta! 😉

  thumb Viktoras Siaudvytis
  3/20/2019

  0 star review  WEB kūrimo kursai buvo labai intensyvūs, bet ir informacijos gavome tikrai daug. Sakyčiau, kad tikrai naudinga tiems, kam IT visiškai nauja sfera - tikrai gausite pagrindus.

  thumb Justina Žemaitytė-Zastartienė
  2/19/2019

  0 star review  Baigiau WEB kūrimo dieninius mokymus Vilniuje pas dėst. Kiril Griazev. Puikus dėstytojas visomis prasmėmis, o įgytos žinios pateisino visus lūkesčius ir dabar norisi tik judėt pirmyn IT srityje. Ačiū Vilnius Coding School kolektyvui už draugiškumą, konsultacijas ir pagalbą 😉

  thumb Vaida Tamoševičienė
  2/19/2019
 • 0 star review  WEB programavimo kursai pas dest. Kirila the BEST ir TOP quality. Vienas is geriausiu destytoju, kuri teko pazinti ir girdeti. O Vilniaus coding mokyklos administracija tikrai moka spresti kilusius nesusipratimus ir kaip sakoma "beyond expectations". Aciu

  thumb Donatas Away
  2/19/2019

  0 star review  Rekomenduoju Kaunas Coding School visiems norintiems pasitobulinti ar pakeisti profesiją. Labai šiltas bendravimas ir profesionalūs dėstytojai. 10 žvaigždučių iš 5 ?

  thumb Jovita Jan
  2/18/2019

  5 star review  Dalyvavau puikiuose Agile mokymuose sausio mėnesį. Jau buvau kažkiek pažįstamas su Agile, tačiau sužinojau nemažai naujo. Artūras įdomiai ir profesonaliai pravedė mokymus. Ačiū!

  thumb Jonas Gaidukevičius
  2/12/2019

  0 star review  VCS baigiau Agile mokymus. Puiki mokykla. Gavau daugiau nei tikėjausi (t.y ne tik teoriją, bet ir puikių praktinių pavyzdžių) ir viskas aukščiausiame lygyje. Ypatingai puikus mokytojas Artūras. Profesonalumo ir komunikabilumo įsikūnijimas. 10 balų iš 10 !!! 🙂

  thumb Aušra Nedzinskaitė
  2/01/2019

  0 star review  Džiugu matyti ir patirti tobulėjančias mokymo programas, surinktą profesionalią komandą. Rekomenduoju VCS už profesionalumą, kokybę, atsakingumą!

  thumb Rimgaile Eliagmir
  1/29/2019

  0 star review  Puiki mokykla ir nuostabūs dėstytojai Zigmantas Račkauskas ir Andrius Markevičius! Pastangų reikia daug, todėl verta pagalvoti prieš kimbant į mokslus, bet pasiryžus - tik į Vilnius Coding School. Ačiū, jūs nerealūs 🙂

  thumb Asta Joku
  1/29/2019
 • 0 star review  Penkios žąsys iš penkių 🙂 Baigiau dieninius WEB dev mokymus gruodžio pradžioje, nuo vasario pradžios pradedu darbą Junior Software Engineer pozicijoje. Labai rekomenduoju Kirilą - tikrai mldc dėstytojas! Taip pat ačiū Ingai ir Jevgenijui iš VCS ir mano grupiokams-bendramoksliams - su Jumis buvo faina 🙂

  thumb Vytautas Abramikas
  1/28/2019

  0 star review  Baigiau vakarinius Web kūrimo mokymus. Visi mokykloje dirbantys žmonės labai įkvepiantys ir palaikantys, bet kartu ir reiklūs. Mokėmės labai rimtai, neteko nuobodžiauti nė vieną paskaitos minutę, taip pat ir namuose 🙂 prireikus pagalbos dėstytojai visad pasiekiami. Labai rekomenduoju žmonėms, kurie rimtai pasiryžę keisti profesiją. Reiks labai pasistengti, bet išeisite tikrai maksimaliai pasipildę žinių ir užmotyvuoti nenuleisti rankų ir toliau!

  thumb Inga Pabrėžė
  1/28/2019

  0 star review  Pabaigiau 6 savaičių pradedančiųjų programavimo kursus. Kursai tikrai patiko, gavau labai daug informacijos, įgijau naujų įgūdžių, atmosfera draugiška, lektoriai kantrūs, turintys gerą humoro jausmą, išmanantys dėstomą dalyką. 🙂

  thumb Žilvinas Katinas
  1/08/2019

  0 star review  Esu labai dėkingas už suteiktas žinias per tokį trumpą laiko tarpą. Tikrai daug išmokau ir jaučiuosi visiškai pasitikintis savimi, jog galiu kurti tinklapius HTML5, CSS3, JavaScript, PHP ir Wordpresso pagalba. Tiesą pasakius, jau po pirmų dviejų savaičių gavau labai gerą darbą 🙂 Nuo sausio 2 d. pradedu. New Year - new job! Super, super, super! Ačiū, Kirilai - jūs esat pats geriausias mokytojas! Ačiū, Jevgenijau - už tai, kad padėjote patikėti savimi ir sulaužyti savo ribotą suvokimą. Ačiū taip pat už jūsų pastangas atrandant mums visiems gerą darbą. Ačiū visiems Vilnius Coding School organizatoriams. Jūs sukūrėte nuostabią aplinką mokymuisi. VCS rocks 😀

  thumb Edvard Bergner
  12/30/2018

  0 star review  Geriausi įspūdžiai. Lankiau šešių savaičių kursus pradedantiesiems – atėjau be jokio supratimo apie programavimą – tiesiog norėjau pasitikrinti, ar iš vis sugebu suprast, kas tai yra. Pasitikrinau, sugebu, bandysiu toliau. Ant auditorijos durų yra plakatas, kuriame parašyta, kad „Kai Dievas uždaro duris – atidaro langą“. Tai aš net nesulaukiau, kol jis atidarys tuos langus– įvirtau su visais rėmais į IT priškambarį:). Lektoriai verti geriausių žodžių – pateikia medžiagą koncentruotai, profesionaliai, daug praktinių užduočių, patys draugiški, geranoriški, sakyčiau – idėjiniai. O kantrybė... Toks įspūdis, kad juos treniravo kokie specialiųjų karinių pajėgų psichologai:) Nepagailėsiu pagyrų ir Karjeros centrui – patarimai, pokalbiai, įdomūs renginiai. Žodžiu – rekomenduoju.

  thumb Frančeska-Morta Dobrovolskytė
  12/17/2018

  0 star review  Agile mokymai ne tik informatyvūs, bet ir įdomiai pritraukti prie praktiniu užduočiu. Dėkui už galimybę išmokti daugiau. Highly recommend

  thumb Rita Jalinskaite Karabanoviene
  12/08/2018
 • 0 star review  Labai puiki vieta norintiems pradėti veiklą IT srityje. Lankiau dieninius WEB kūrimo kursus per kuriuos labai daug išmokau ir sužinojau kaip pradėti nuo nulio kurti internetinius puslapius. Labai puikus dėstytojas - Kirilas, viską labai aiškiai išdėsto ir paaiškina ? ir žinoma labai puiki aplinka ir atmosfera ? tikrai rekomenduoju!

  thumb Aurimas Baušys
  12/04/2018

  0 star review  VCS lankiau internyvius programavimo pagrindų per 6 savaites. Kursai labai intensyvūs, 5 vakarai per savaitę po 3 val. Jei nori rezultato - būtinai turi nors po valandėlę padirbėti dieną savarankiškai prie uždavinių. Labai gerai, kad su dėstytojais Vidmantas Žilius (C#) ir Kazimiru Jarmolovskiu (WEB) gali susirašinėti ir darbo valandų metu, užduoti klausimus, paprašyti, kad "užvestų ant kelio" rašant kodą savarankiškai. Iš dėstytojų visapusiškas palaikymas - atsakys į visus klausimus, net jei tą patį užduodi jau nebe pirmą kartą 🙂

  thumb Inga Langaite
  12/03/2018

  0 star review  Įdomios, intensyvios paskaitos. Labai faini, kompetetingi lektoriai ir visas kolektyvas. Pavyzdingiausi tikrai gauna praktiką ir tikrai gali įsidarbint. Plius rūpinimasis alumnais, darbo pasiūlymai, nemokamos paskaitos. Džiaugiuosi, kad atradau šią mokyklą.

  thumb Veronika Jauniškienė
  11/28/2018

  0 star review  Leidžia tobulėti ne vien programavimo, bet ir projektų valdymo srityje. Taip pat nepamiršta savo alumnų ir pasiūlo nemokamus mokymus net po pagrindinio kurso baigimo, kas maloniai nustebino. 😉

  thumb Tomaš Jusel
  11/28/2018

  0 star review  Ačiū Vilnius Coding School už alumni'iams suteiktą galimybę sudalyvauti Agile mokymuose! Ir ačiū dėstytojui Artūrui už aiškią Agile mokymų struktūrą, ne tik teoriją, bet ir praktiką linksmai 🙂 Išties, buvo labai naudinga, įdomu, aišku ir, tikiuosi, kad turėsiu galimybę pritaikyti įgytas žinias. Dabar žymiai geriau suprantu IT projektų seką 😀

  thumb Laima Urbonienė
  11/21/2018

  0 star review  Puikūs #agile mokymai. Dėstytojas Artūras labai aiškiai išdėstė medžiagą

  thumb Renata Šepetė
  11/20/2018
 • 0 star review  Rekomenduoju Kaunas Coding School visiems, kurie turi tikslą teorines žinias paversti praktika. Turėjau puikius programavimo pagrindų ir "Projektų valdymas naudojant AGILE" mokymus. Informacija, tiksli aiški suprantama ir lektoriai - savo srities profesionalai. Dar kartelį, ačiū!

  thumb Gintare Ambrozaityte
  11/20/2018

  0 star review  Didelis dėkui Vilnius Coding School ir lektoriui Artūrui už mokymus apie AGILE ir jos pritaikymą IT projektų valdyme. Mokymai buvo labai konkretūs ir aiškūs. Dėstytojo medžiaga buvo paruošta nuosekliai ir informatyviai, visa informacija pristatyta neskubant ir atsakant į iškilusius klausimus. Superinis, aiškus įvadas apie AGILE, be perteklinės informacijos, tikrai rekomenduoju, kas nori susipažinti ir įgyti bazines žinias bei suvokimą!

  thumb Andrius Petrovas
  11/11/2018

  0 star review  Noriu padėkoti Vilnius Coding School už suorganizuotus, o Artūrui pravestus AGILE mokymus. Buvo informatyvu, smagu ir labai naudinga! Atsakyta į daug klausimų - išsamiai ir profesionaliai. AČIŪ JUMS!!! 🙂

  thumb Aistė Kindurytė
  11/10/2018

  0 star review  labai patiko Agile projektų valdymo mokymai. Gyvos, įtraukiančios paskaitos, aiški, struktūruota informacija, į visus klausimus pasiruošęs atsakyti ir savo patirtimi pasidalinti lektorius. O tai, kas išmokta, lengvai pritaikoma ir kasdieniame gyvenime.

  thumb Viktorija Daunytė
  11/10/2018

  0 star review  Labai smagūs Agile mokymai - paprasti, aiškūs ir su konkrečiais pavyzdžiais:)

  thumb Kamile Baubinaite
  11/10/2018

  0 star review  Ačiū už puikią dovaną mokyklos alumnams – mokymus "Projektų valdymas naudojant Agile". Buvo itin naudinga susipažinti su Agile vertybių ir principų sistema, kuri tikrai gali būti taikoma ne tik programinės įrangos kūrimui. "Reagavimas į pokyčius svarbiau nei plano vykdymas, žmonės ir jų bendravimas svarbiau už procesus ir įrankius..." Verta pasigilinti. Ačiū Dominykai, ačiū Justina, už mums paskirtą savaitgalio laiką. Puikiai paruošti mokymai – žaisminga ir profesionalu ?

  thumb Rūta Slavickienė
  11/06/2018
 • 0 star review  Pries pradedant studijuoti Vilniaus Coding School, buvau tik minimaliai susipazines su JAVA programavimo kalba, taciau baigus VCS 8 savaiciu JAVA programavimo kursus, jau sugebejau paruosti baigiamaji projekta - pilnai funkcionuojanti zaidima. Manau investicija i mokymus pilnai pasiteisino. Mokymu metu gavau labai daug naudingos informacijos apie JAVA programavima, belieka teisingai sia informacija panaudoti. Noriu padekoti visam VCS kolektyvui, uz profesionaluma, uz pagalba ir skirta demesi. Ypatingai noriu padekoti lektoriams Egidijui ir Andriui uz kantrybe, palaikyma, perduotas zinias ir uz atsidavima savo darbui. Jus esate savo srities profesionalai! Visiems noriu rekomenduoti Vilniaus Coding School, kur kiekvienas besidomintis IT technologijomis, gali rasti sau tinkancius ir patinkancius programavimo mokymus.

  thumb Aurimas Mikalauskas
  11/06/2018

  5 star review  Labai smagiai naudinga mokyklos dovana - puiki proga praplėsti akiratį ir pabendrauti. Išsiskyrėme jau kaip Self Organized Team. Ačiū

  thumb Kęstutis Juška
  11/01/2018

  0 star review  Puiki vieta pradėti mokytis programavimuoti.

  thumb Valdas Ruzgys
  11/01/2018

  0 star review  Didžiulis ačiū už galimybę sudalyvauti "Projekto valdymas naudojant Agile" mokymuose! Super naudingai praleistos dvi dienos - visai negaila paaukoti savaitgalį ir pagilinti žinias! 🙂 O laikas mokykloje prabėgo, kaip visada, nepastebimai. Dėkui Justinai ir dėstytojui Dominykui. Jūs tikri profesionalai! Iki kitų susitikimų 🙂

  thumb Ieva Ieva
  10/31/2018

  0 star review  Super Dėstytojai. Begalė renginių studentams ir svečiams. Justina ?

  thumb Linas Grabnickas
  10/29/2018

  5 star review  Per tokį trumpą laiką gavau daugiau nei tikėjausi :). Lankiau web development kursą. Puiki aplinka, geri dėstytojai, projektų vadovai. Daugybė saldainių bei kavos :D. Dėstytojas, Kirilas, viską puikiai išaiškina.

  thumb Aurimas Zaleckas
  10/29/2018
 • 5 star review  6 week course for beginners was really good. Fulfilled all expectations.

  thumb Rita Jalinskaite Karabanoviene
  10/27/2018

  0 star review  Baigiau mėnesio trukmės Web programuotojo kursus ir jau po kelių mėnesių įsidarbinau šioje srityje. Už kursus nieko nemokėjau, nes 100% sumos padengė darbo birža. Labai gera mokykla norint suprasti ir žengti pirmuosius žingsnius IT srityje, ypač jei neturite tam daug laiko. Tikrai labai rekomenduoju, jei jus traukia technologijos ir norite išmokti kažko naujo. O svarbiausia jog mokslų metu niekada netrūko pagalbos, kavos ir šypsenų!

  thumb Povilas Baranovas
  9/26/2018

  0 star review  Mokymų programa bei lektorius atitiko lūkesčius 🙂 Ačiū!

  thumb Alisa Lissa
  9/24/2018

  0 star review  Džiaugiuosi, kad nusprendžiau mokytis Vilniaus Coding School. Profesionalūs, įkvėpiantys mokytojai skatina dar labiau domėtis ir gilinti žinias. Didelis ačiū lektoriui Ryčiui Zolubai, kad pasidalino įvairiausiais šaltiniais, kad mokymasis taptų kuo efektyvesnis. Ačiū koordinatorei Aistei Bakaitytei, kad laiku pateikdavo visą reikalingą informaciją susijusią su kursais.

  thumb Beata Ch
  9/18/2018

  0 star review  Ilgai rinkausi mokymosi įstaigą. Skaičiau ir rinkausi informaciją ne tik iš viso interneto, bet ir iš buvusių studentų, kol galiausiai apsisprendžiau ir pasirinkau būtent Kaunas Coding School ir tai buvo teisingas pasirinkimas. REKOMENDUOJU!

  thumb Martynas Urbonas
  9/17/2018

  5 star review  Tik patys geriausi žodžiai apie Vilnius Coding School! Baigiau 4 savaičių WEB development bootcamp'ą, kuris buvo tikrai įdomus experience'as. Kursai intensyvūs, labai daug informacijos, tačiau pliusas, kad kiekvienas dirba prie savo projekto ir iškart gali pritaikyti žinias praktikoje! Mokytojai ultra paslaugūs, VCS darbuotojai visad pasirengę padėti, pakonsultuoti ir susisiekia labai greitai. Tikrai jautėsi rūpestis visą mokymosi laikotarpį ir po jo 🙂 Ir pė.es. Užsirašiau į kursus prieš tai neturėdama jokios programavimo patirties ir niekad nedirbusi photoshop programa, žodžiu, atėjau toks absoliutus NULIS. Tačiau kursų metu visa info pateikiama paprastai, aiškiai ir dėstytojai tikrai pasirengę dar ir dar, o tada ir dar kartą paaiškinti, ir kas geriausia, neleidžia pasijusti nepatogiai. 🙂 To sum up, REKOMENDUOJU!

  thumb Arina Valiulytė
  9/11/2018

KAS VYKSTA MOKYKLOJE?

Registracija
Kontaktai