Jei susidomėjai C# programavimo kalba, turbūt jau žinai, kad tai objektiškai orientuota kompanijos „Microsoft“ sukurta kalba, skirta kurti programoms .NET platformoje. Nors ši kalba sukurta visai neseniai, tačiau jau spėjo tapti viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų kalbų. Šiame įraše norime išskirti 5 priežastis, kodėl verta išmokti C# programavimo kalbos.

Itin plačiai panaudojama

C# kalba yra itin universali ir gali būti tinkama daugeliui projektų kurti – mobiliosioms programėlėms, debesų kompiuterijos paslaugoms, įmonių programinėms įrangoms, žaidimams ir daugeliui kitų.

Dažnai naudojama žaidimams kurti

Jei domiesi kompiuteriniais žaidimais, turbūt teko girdėti apie žaidimų variklį (kūrimo platformą) „Unity“. Būtent čia C# naudojama kurti tūkstančiams žaidimų. Todėl, jei tavo svajonė yra kurti žaidimus, tau būtinai reikia išmokti C#!

Suteiks gerus programavimo pagrindus

C# kalba savo struktūra yra labai panaši į kitas C tipo kalbas, tokias kaip C, C++ ar „Java“. Todėl mokėdamas C#, nesunkiai išmoksi ir kitas panašias kalbas.

Lengvai išmokstama

Lyginant su kitomis programavimo kalbomis, C# yra viena lengviausiai suprantamų ir išmokstamų kalbų. Nes ji ir buvo sukurta su tokiu tikslu – sudėtingas užduotis atlikti paprastai.

Viena perspektyviausių kalbų

Kaip jau minėjome, C# yra dažnai ir daug kam naudojama programavimo kalba, o tai reiškia, kad ją mokėdamas tikrai nesudėtingai rasi darbą. Be to, kadangi ši kalba sukurta tokio giganto kaip „Microsoft“, tai reiškia, kad ji yra nuolat tobulinama ir pritaikoma naujausioms technologijoms.

Taigi, jei nori išmokti universalią, plačiai pritaikomą, tačiau nesudėtingą programavimo kalbą ir kartu įgyti daugiau šansų rasti naują darbą ar net pakeisti karjerą, rinkis C#!