Jei vis dar dirbi darbą, kurio nemėgsti, tu toks ne vienintelis. Daugybė žmonių deda daugiau pastangų tiesiog gauti darbą nei išsiaiškinti, ką jie iš tiesų norėtų dirbti. Jei abejoji, ar darbas tau teikia pasitenkinimą ar ne, atsakymą gali rasti šiame įraše. Yra daugybė straipsnių, kaip parašyti tobulą CV ar kaip elgtis per darbo pokalbį, tačiau ne taip ir paprasta rasti pakankamai informacijos apie tai, kaip suprasti, ką tu iš tiesų norėtum dirbti. Būtent todėl šiame įraše norime pasidalinti būdais, kurie padės tau susigaudyti savyje.

Pirma, norint suprasti, kas tave labiausiai traukia, reikia ieškoti įkvėpimo. Skaityk įvairius straipsnius apie savo karjera patenkintus žmones, mažų ir didelių įmonių įkūrėjus ar tiesiog patrauklių idėjų vystytojus. Jei kažkur randi tokių žmonių kontaktų, parašyk jiems. Gali būti, kad jie norės dalintis savo gera patirtimi ir sutiks susitikti bei pasakoti, kaip jie atsidūrė ten, kur yra dabar.

Idialogue.lt – viena iš  platformų sėkmingam karjeros planavimui ir mentorystei, pasinaudok ja!

Antras būdas sutikti tave įkvepiančių žmonių yra dalyvavimas įvairiose konferencijose karjeros tema. Sek informaciją apie tokius renginius ir dalyvauk juose – kuo daugiau, tuo geriau. Net jei ir neužmegsi naujų pažinčių, dažniausiai tokiose konferencijose skaitomi pranešimai gali būti puikus įkvėpimo šaltinis.

kaip suzinoti koki darba turetum dirbti

Kai jau turėsi užmezgęs naujų pažinčių, trečia – paprašyk leisti tau pasavanoriauti kompanijose. Pasiūlyk savo neapmokamą pagalbą darant įvairius darbus savaitei ar bent jau dienai. Arba paprašyk tiesiog praleisti dieną su tave dominančios kompanijos įkūrėju ar darbuotoju, kuris užima tave dominančią poziciją. Taip tu „pasimatuosi“ tos srities darbą ir labai greitai suprasi, ar jis yra skirtas tau. O galbūt ne tik tau „prilips“ darbas, bet ir kompanijos vadovui tu pasirodysi puikus kandidatas į kažkurią darbo poziciją? Toks šansas yra tikrai realus.

Savanorystės pasiūlymų gali rasti čia: gerapraktika.lt

kaip suzinoti koki darba turetum dirbti

Norint pasinaudoti mūsų siūlomu būdu suprasti, kokį darbą norėtum dirbti, visų pirma reikia tikėti žmonių gerumu. Galbūt anksčiau žmonės savo sėkmės paslaptis buvo linkę pasilikti sau, tačiau laikai keičiasi, nemažai sėkmingų įmonių vadovų turi savo viešus socialinių tinklų puslapius, kuriuose dalinasi savo sėkmės istorijomis ir įžvalgomis. Šiais laikais kaip niekad lengvai gali susisiekti su žmonėmis ir pasisemti iš jų įkvėpimo. Pasinaudok tuo! Sėkmės!

Jei vis dar kyla klausimų – registruokitės KARJEROS CENTRO konsultacijai!