Nesvarbu, ar tu jau esi baigęs mokslus informacinių technologijų srityje, ar esi dirbęs su IT susijusį darbą, ar esi visiškas naujokas – „Bootcamp“ mokymus verta rinktis visiems! Smagioje programavimo „stovykloje“ visi gaus sau kažko naudingo, gaus tokios patirties, kurios negautų jokiam universitete. Šiame įraše pristatysim pagrindines priežastis, dėl ko verta rinktis „Bootcamp“ mokymus.

Pasimatuok IT

Visų pirma „Bootcamp“ verta rinktis visiems, kurie nori „pasimatuoti“ darbą IT srityje. Čia tu per trumpą laiką gausi progą išbandyti programavimą įvairiomis kalbomis, darbą su įvairiais projektais, susidursi su iššūkiais, ieškosi jų sprendimų būdų savarankiškai ar padedant kitiems. Trumpai tariant, tai bus tarsi darbo praktika, tačiau tokio kiekio žinių ir tiek galimybių išbandyti save negausi jokioje tikroje darbo praktikoje.

Išbandyk save

Jei tu jau dirbi IT srityje, „Bootcamp“ gali rinktis kaip iššūkį, kaip savęs išbandymą, kad patikrintum, kurios tavo vietos yra stipriausios, kur dar reikėtų pasitobulinti. O galbūt baigęs „Bootcamp“ suprasi, kad norėtum rinktis visai kitą karjeros IT srityje kryptį. Jei iki šiol dirbai namie, galbūt suprasi, kad būtent darbas komandoje tau sekasi labiau.

Papildyk „portfolio“

Tiek IT naujokai, tiek jau patyrę per „Bootcamp“ turės progą papildyti savo darbų „portfolio“. Programavimo „stovyklos“ metu pradėsi ir greičiausiai baigsi ne vieną projektą, kai kuriuos projektus galėsi toliau tęsti ir tobulinti savarankiškai. Gausus „portfolio“ pravers tiek darbinantis IT srityje, tiek dirbant savarankiškai, nes kiekvienas darbdavys ar užsakovas pageidaus pamatyti, kokia yra tavo patirtis, su kokiais projektais esi dirbęs realiai.

Nauda karjerai

„Bootcamp“ metu su grupe dirba profesionalūs mokytojai, kurie ne tik išmoko naujų dalykų, bet ir pastebi tavo stiprias ir silpnas puses bei gali duoti puikių karjeros patarimų. Kadangi tokios programavimo stovyklos darosi vis populiaresnės, nemažai darbdavių jau žino, kad jas baigę žmonės įgyja naudingos patirties, todėl tokių mokymų baigimo pažymėjimas bus tavo stiprus koziris interviu metu.

Taigi, reziumuojant viską, „Bootcamp“ yra ta vieta, kur tu išbandęs save galėsi nuspręsti dėl tolimesnės savo karjeros IT srityje, įgysi tam reikalingų ir naudingų žinių, o darbinantis ir vėliau dirbant tokia patirtis tau taps didžiuliu privalumu. Registruokis į „Bootcamp“ ir išbadyk tai pats!

Registraciją į mokymus Vilniuje gali rasti ČIA.

Registraciją į mokymus Kaune gali rasti ČIA.

Dar neapsispręndei? Registuokis asmeninei konsultacijai į KARJEROS CENTRĄ.