Viena populiariausių ir vis populiarėjanti programavimo kalba C# yra sukurta kompanijos „Microsoft“. Turbūt nereikia sakyti, kad ši kompanija nuolat naujina ir tobulina savo produktus, todėl programuodamas su C# visada turėsi naujausiais ir reikalingiausiais įrankiais aprūpintą aplinką „Visual Studio“.

Būtent ši aplinka yra vienas didžiausių privalumų programuojant su C#. Čia gausu naudingų įrankių ir platformų, skirtų kurti nuo mobiliųjų programėlių iki sudėtingų sistemų. Programavimas tokioje viskuo aprūpintoje aplinkoje yra malonus ir lengvas užsiėmimas, nes tie patys dalykai padaromi greičiau. Be to, dabar jau galima gauti ir nemokamą šios aplinkos versiją.

Ši kalba puikiai tiks ir kaip pirma programavimo kalba. Dėl panašumo į anglų kalba parašytus žodžius ji primena JAVA ir SWIFT kalbas, tačiau yra daug paprastesnė ir veikia greičiau. Be to, ši kalba pati ieško klaidų ir taiso jas, todėl mokantis programuoti nereikės gaišti tam laiko. Programuojant su C# gali tiesiog mėgautis procesu ir nesukti galvos dėl smulkmenų.

C# taip pat pasižymi lankstumu ir universalumu – nors sukurta naudoti su „Windows“, ji puikiai veikia su daugeliu operacinių sistemų ir gali būti derinama su kitomis programavimo kalbomis. Bene dažniausiai C# naudojama mobiliosioms programėlėms kurti, nors puikiai tinka ir svetainėms ar duomenų bazėms. Ši programavimo kalba taip pat gerai žinoma kompiuterinių žaidimų kūrėjams, nes gana dažnai naudojama vienoje žymiausių žaidimų kūrimų aplinkoje „Unity“.

Programavimo kalba C# taip pat turi vienas didžiausių bendruomenių, kuriose visada gausi reikiamos pagalbos (tarkim, „Stack Overflow“ C# bendruomenė yra 4 pagal dydį). Na o dėl savo pritaikomumo ši kalba naudojama įvairiausiose srityse, todėl išmokęs programuoti su C#, tikrai rasi darbą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. O jei ir neplanuoji savo darbo sieti su šia kalba, C# verta išmokti vien tam, kad praplėstum akiratį ir pamatytum skirtumus nuo kitų kalbų, kurie leistų į jau mokamas kalbas pažvelgti nauju kampu.

Nusprendei mokytis – kodėl nepradėjus nuo C#? REGISTRACIJA