Nuotoliniai mokymai

Pasirinkite sau
tinkančius mokymus Vilniuje


VISI MOKYMAI VILNIUJE

6 savaiciu programavimo mokymai

Programavimo pagrindai per 6 savaites | Vilnius Coding School

Šie mokymai skirti karjerą keičiantiems ir programuoti norintiems žmonėms. Mokymai taip pat tiks IT sektoriuje dirbantiems vadovams, IT personalo atrankų specialistams, IT projektų vadovams.
DAUGIAU INFORMACIJOS
duomenu analitika big data

Duomenų analitikos („Big Data“) mokymai | Vilnius Coding School

Pastaraisiais metais duomenų analitikos („Big Data“) populiarumas ir reikalingumas visa auga, o kartu auga ir specialistų poreikis. Daugelis didžiųjų įmonių ieško žmonių, kurie suprastų ir mokėtų analizuoti bei valdyti milžiniškus duomenų kiekius.
DAUGIAU INFORMACIJOS
automatinio testavimo mokymai

Automatinio testavimo vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

Šie mokymai skirti visiems, norintiems įgyti automatinio testavimo žinias ir iš arčiau susipažinti su produkto kokybės užtikrinimo subtilybėmis.
DAUGIAU INFORMACIJOS
testavimo mokymai

Testavimo mokymai | Vilnius Coding School

Šie mokymai skirti visiems, norintiems įgyti testavimo žinias ir iš arčiau susipažinti su produkto kokybės užtikrinimo subtilybėmis
DAUGIAU INFORMACIJOS
web kurimo mokymai

Web kūrimo (Full-Stack) dieniniai mokymai | Vilnius Coding School

Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių WEB programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
web dizaino mokymai

Web dizaino (UX/UI) mokymai | Vilnius Coding School

UI/UX dizainas - tai web svetainių kūrimas paremtas User Interface ir User Experience. UX dizainas rūpinasi vartotojų, kurie naudojasi produktu jo funkcionalumu, o UI dizainas atsakingas už produkto pateikimą, vizualinę komunikaciją. UI ir UX bendras tikslas – užsakovo įvaizdį pritaikyti tikslinių vartotojų poreikiams.
DAUGIAU INFORMACIJOS
python mokymai

Python mokymai | Vilnius Coding School

Python yra objektiškai orientuota programavimo kalba, kuri gali būti pritaikoma praktiškai bet kam. Python puikiai tinka tinklapiams kurti, „back-end“ programavimui, duomenų analizei, dirbtiniam intelektui ir mokslinei kompiuterijai.
DAUGIAU INFORMACIJOS
java android mokymai

JAVA + Android vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

Tai viena populiariausių programavimo kalbų pasaulyje, vienu ar kitu būdu naudojama kiekvienoje didesnėje interneto kompanijoje, taip pat bankuose, finansų įmonėse. Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
csharp mokymai

C# (.NET) vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

C# programavimo kalba pasižymi lankstumu ir universalumu – nors sukurta naudoti su „Windows“, ji puikiai veikia su daugeliu operacinių sistemų ir gali būti derinama su kitomis programavimo kalbomis.
DAUGIAU INFORMACIJOS
sql mokymai

DUOMENŲ BAZIŲ
VALDYMAS - SQL

Populiariausia iš šiuo metu naudojamų kalbų, skirtų aprašyti duomenis ir manipuliuoti jais reliacinių duomenų bazių valdymo sistemose.
DAUGIAU INFORMACIJOS
agile-mokymai

IT projektų valdymas naudojant Agile | Vilnius Coding School

Projektų valdymas pagal „Agile“ tapo populiarus visame pasaulyje, o Lietuvoje dažniausiai naudojamas IT srityje. Mokėjimas praktikoje taikyti tokias „Agile“ metodikas kaip „Scrum“ ir „Kanban“ – didelis privalumas ieškant darbo ar keičiant karjerą.
DAUGIAU INFORMACIJOS
blockchain

Kaip veikia BLOCKCHAIN | Vilnius Coding School

Blockchain mokymai skirti sužinoti kaip veikia Blockchain, susikurti Blockchain integraciją ar dApp (decentralized application), bei išmokti integruoti Bitcoin mokėjimus į el. parduotuvę/svetainę/programėlę.
DAUGIAU INFORMACIJOS
Registracija
Kontaktai