Pasirinkite sau
tinkančius mokymus Vilniuje


VISI MOKYMAI VILNIUJE

programavimo pagrindai vizualas

6 SAVAITĖS IT | Vilnius Coding School

IT srities kompetencijoms kopiant į neregėtą populiarumą ir apimant vis daugiau įvairiausių sričių, įvairių specialistų tarpe aktualu tampa IT pagrindų išmanymas. Programavimo ir IT projektų valdymo pagrindų mokymai pirmiausia skirti norintiems išbandyti programavimo sritį ir susipažinti su populiariausiomis programavimo kalbomis bei Agile projektų valdymo metodikomis. Taip pat tiems, kurie nori įgyti stiprius programavimo ir IT projektų valdymo pagrindus ir pradėti savo karjerą Java programuotojo ar Front-End programuotojo pozicijoje.
DAUGIAU INFORMACIJOS
duomenu analitika big data

Duomenų analitikos („Big Data“) mokymai | Vilnius Coding School

Organizacijose milžinišku tempu didėjant duomenų kiekiui aktualu tampa specialistų, mokančių dirbti su didžiaisiais duomenimis (angl. Big Data), kiekis. Duomenų analitikos mokymai skirti norintiems gebėti įgalinti duomenis, juos analizuoti ir generuoti įžvalgas paremtas duomenimis.
DAUGIAU INFORMACIJOS
automatinio testavimo mokymai

Automatinio testavimo vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

Šiuolaikinis programinės įrangos kūrimo ir paleidimo tempas yra be proto greitas, todėl automatinio testavimo specialistų poreikis darbo rinkoje nuolatos auga. Automatinio testavimo mokymai skirti norintiems įgyti stiprius automatinio testavimo pagrindus ir suprasti esminius testavimo principus. Šie mokymai suteiks visus būtiniausius praktinius ir teorinius įgūdžius siekiant pradėti karjerą automatinio testavimo srityje.
DAUGIAU INFORMACIJOS
testavimo mokymai

Testavimo mokymai | Vilnius Coding School

Programuotojai yra svarbūs, nes kuria reikalingą programinę įrangą, o testuotojai – nepakeičiami, kadangi būtent jų kompetencijos užtikrina sklandų įrangos veikimą. Rankinio testavimo mokymai skirti norintiems pradėti savo karjerą IT srityje kitose nei programuotojo pozicijose.
DAUGIAU INFORMACIJOS
python mokymai

Python mokymai | Vilnius Coding School

Python yra viena populiariausių programavimo kalbų pasaulyje. Ši kalba naudojama tokių organizacijų kaip „Google“, „Facebook“ „Uber“, „Instagram“, „Netflix“, „PayPal“ ir kitų. Python programavimo pagrindų mokymai skirti norintiems įgyti tvirtus programavimo pagrindus ir pradėti savo karjerą Python programuotojo pozicijoje, taip pat šie mokymai yra puikus įvadas į programavimą visiems, kas norėtų susipažintu su programavimo sritimi.
DAUGIAU INFORMACIJOS
javascript frontend mokymai

JavaScript (Front-End) vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių WEB programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
web kurimo mokymai

Web kūrimo (Full-Stack) dieniniai mokymai | Vilnius Coding School

Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių WEB programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
web dizaino mokymai

UX/UI Web dizaino mokymai | Vilnius Coding School

UI/UX dizainas - tai web svetainių kūrimas paremtas User Interface ir User Experience. UX dizainas rūpinasi vartotojų, kurie naudojasi produktu jo funkcionalumu, o UI dizainas atsakingas už produkto pateikimą, vizualinę komunikaciją. UI ir UX bendras tikslas – užsakovo įvaizdį pritaikyti tikslinių vartotojų poreikiams.
DAUGIAU INFORMACIJOS
java android mokymai

Vakariniai JAVA pagrindai pradedantiesiems | Vilnius Coding School

Java – viena plačiausiai paplitusių programavimo kalbų globalioje rinkoje. Java programavimo pagrindų mokymai skirti norintiems įgyti stiprius Java programavimo pagrindus ir pradėti savo karjerą Java programuotojo pozicijoje. Šių mokymų tikslas suteikti būtiniausius teorinius ir praktinius objektinio programavimo principus ir išmokti kurti įvairias programas, mobilias Android aplikacijas bei kitus sprendimus, naudojant šią programavimo kalbą.
DAUGIAU INFORMACIJOS
csharp mokymai

C# (.NET) pagrindai pradedantiesiems | Vilnius Coding School

Viena populiariausių ir toliau tik populiarėjanti programavimo kalba C# yra sukurta kompanijos „Microsoft“. C# (.NET) pagrindų mokymai skirti norintiems savo karjerą kreipti į back-end  programavimo sritį. C# programavimo kalba yra naudojama kuriant įvairiausius Microsoft produktus. Taip pat ši kalba gerai žinoma kompiuterinių žaidimų kūrėjams, nes gana dažnai naudojama vieno iš žymiausių žaidimų kūrimų variklio „Unity“.
DAUGIAU INFORMACIJOS
cyber security mokymai

Įvadas į CYBER SECURITY | Vilnius Coding School

Darbo rinkoje sparčiai augant Cyber security specialistų poreikiui, šiuo projektu siekiame ugdyti IT specialistų kompetencijas ir padėti įmonėms kelti darbuotojų žinių lygį.
DAUGIAU INFORMACIJOS
IT HR akademija

IT HR AKADEMIJA | Vilnius Coding School

Lietuvos rinkoje vis didėjant programuotojų ir IT specialistų poreikiui, pastebėjome, kad padidėjo ir IT atrankų specialistų (HR), išmanančių programavimą, trūkumas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai