Pasirinkite sau
tinkančius mokymus Vilniuje


VISI MOKYMAI VILNIUJE

programavimo pagrindai vizualas

6 SAVAITĖS IT | Vilnius Coding School

Šie mokymai skirti karjerą keičiantiems ir programuoti norintiems žmonėms. Mokymai taip pat tiks IT sektoriuje dirbantiems vadovams, IT personalo atrankų specialistams, IT projektų vadovams!
DAUGIAU INFORMACIJOS
duomenu analitika big data

Duomenų analitikos („Big Data“) mokymai | Vilnius Coding School

Organizacijose milžinišku tempu didėjant duomenų kiekiui aktualu tampa specialistų, mokančių dirbti su didžiaisiais duomenimis (angl. Big Data), kiekis. Duomenų analitikos mokymai skirti norintiems gebėti įgalinti duomenis, juos analizuoti ir generuoti įžvalgas paremtas duomenimis.
DAUGIAU INFORMACIJOS
automatinio testavimo mokymai

Automatinio testavimo vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

Šie mokymai skirti visiems, norintiems įgyti automatinio testavimo žinias ir iš arčiau susipažinti su produkto kokybės užtikrinimo subtilybėmis.
DAUGIAU INFORMACIJOS
testavimo mokymai

Testavimo mokymai | Vilnius Coding School

Šie mokymai skirti visiems, norintiems įgyti testavimo žinias ir iš arčiau susipažinti su produkto kokybės užtikrinimo subtilybėmis
DAUGIAU INFORMACIJOS
javascript frontend mokymai

JavaScript (Front-End) vakariniai mokymai | Vilnius Coding School

Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių WEB programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
web kurimo mokymai

Web kūrimo (Full-Stack) dieniniai mokymai | Vilnius Coding School

Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių WEB programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
web dizaino mokymai

UX/UI Web dizaino mokymai | Vilnius Coding School

UI/UX dizainas - tai web svetainių kūrimas paremtas User Interface ir User Experience. UX dizainas rūpinasi vartotojų, kurie naudojasi produktu jo funkcionalumu, o UI dizainas atsakingas už produkto pateikimą, vizualinę komunikaciją. UI ir UX bendras tikslas – užsakovo įvaizdį pritaikyti tikslinių vartotojų poreikiams.
DAUGIAU INFORMACIJOS
python mokymai

Python mokymai | Vilnius Coding School

Python yra objektiškai orientuota programavimo kalba, kuri gali būti pritaikoma praktiškai bet kam. Python puikiai tinka tinklapiams kurti, „back-end“ programavimui, duomenų analizei, dirbtiniam intelektui ir mokslinei kompiuterijai.
DAUGIAU INFORMACIJOS
java android mokymai

Vakariniai JAVA pagrindai pradedantiesiems | Vilnius Coding School

Tai viena populiariausių programavimo kalbų pasaulyje, vienu ar kitu būdu naudojama kiekvienoje didesnėje interneto kompanijoje, taip pat bankuose, finansų įmonėse. Programa parengta pagal įmonių-partnerių, patyrusių programuotojų ir lektorių rekomendacijas.
DAUGIAU INFORMACIJOS
sql mokymai

DUOMENŲ BAZIŲ
VALDYMAS - SQL

Populiariausia iš šiuo metu naudojamų kalbų, skirtų aprašyti duomenis ir manipuliuoti jais reliacinių duomenų bazių valdymo sistemose.
DAUGIAU INFORMACIJOS
agile-mokymai

IT projektų valdymas naudojant Agile | Vilnius Coding School

Projektų valdymas pagal „Agile“ tapo populiarus visame pasaulyje, o Lietuvoje dažniausiai naudojamas IT srityje. Mokėjimas praktikoje taikyti tokias „Agile“ metodikas kaip „Scrum“ ir „Kanban“ – didelis privalumas ieškant darbo ar keičiant karjerą.
DAUGIAU INFORMACIJOS
6 savaiciu programavimo mokymai

IT mokymai vadovams | Vilnius Coding School

IT mokymai vadovams - inovatyvi Lietuvos įmonių vadovams pritaikyta ir parengta mokymosi programa, apjungianti net 4 pagrindines tech sritis: skaitmeninio marketingo išmanymą, duomenų analitikos įrankius, Full-Stack programavimą ir IT projektų valdymą naudojant Agile. Mokymai suteikia visas būtiniausias naujųjų technologijų žinias, kurių reikia šiuolaikiniams vadovams.
DAUGIAU INFORMACIJOS
cyber security mokymai

Įvadas į CYBER SECURITY | Vilnius Coding School

Darbo rinkoje sparčiai augant Cyber security specialistų poreikiui, šiuo projektu siekiame ugdyti IT specialistų kompetencijas ir padėti įmonėms kelti darbuotojų žinių lygį.
DAUGIAU INFORMACIJOS
Registracija
Kontaktai