Norisi keisti karjerą į IT, tačiau nežinia kokią kryptį pasirinkti? O gal jau seniai domiesi C#, bet nerandi tinkamos progos su šia programavimo kalba susipažinti labiau?

Prisijunk prie mūsų naujosios mokymų programos pristatymo: „C# Programavimas: Nuo pradžių iki AI taikymo“. Pristatymo metu „Vilnius Coding School“ lekt. Z. Račkauskas papasakos viską ką reikėtų žinoti pradedančiajam programuotojui, supažindis su 200 val. programos struktūra bei jos turiniu ir pademonstruos nuo kokių užduočių pradėsite mokymus, ko mokysitės kursų eigoje ir ką gėbėsite atlikti mokymų pabaigoje. Renginio metu sužinosite ne tik apie C# privalumus ir naudojimo sritis, bet ir kaip tai gali būti naudinga jūsų karjeros pradžiai IT srityje.

Kas ta C#? Nors sukurta jau prieš du dešimtmečius, C# vis dar yra viena labiausiai naudojamų programavimo kalbų. Šią kalbą sukūrė Microsoft, norėdami panašios į Java kalbos. Visgi tai nėra Java klonas ir jau nuo antrosios versijos ši kalba buvo gerokai kitokia.

Pradžioje C# buvo skirta naudoti tik Windows programėlėms, dabar ji naudojama daug plačiau. C# yra itin universali kalba. Su ja gali kurti programėles, žaidimus, dirbinio intelekto, daiktų interneto programas, naudoti debesų kompiuterijai ar skaitmeninėms bibliotekoms ir t. t. Šią kalbą visame pasaulyje renkasi tiek mažos kompanijos, tiek didelės korporacijos. „Adobe Photoshop“ ir „Mozilla Firefox“ taip pat buvo sukurta naudojant C# ir tai tik keli iš daugybės TECH pasaulyje žinomų pavadinimų.

Kodėl Vilnius Coding School?
✔️ Efektyvus 200 val. kursas;
✔️ Nemokama bandomoji paskaita;
✔️ Vilnius Coding School SERTIFIKATAS – stiprus įrodymas, jog esi pasiruošęs karjerai IT;
✔️ Nemokamas kurso kartojimas;
✔️ Padedame susirasti darbo praktiką arba darbo vietą vienoje mūsų IT įmonių-partnerių – Lietuvoje ir visame pasaulyje!

Galimas valstybės (Užimtumo tarnybos) mokymų programos finansavimas:
Dirbantiems: bit.ly/3FzGBQM
Nedirbantiems: bit.ly/479Txsr

Prisijunk prie nemokamo naujosios C# mokymų programos pristatymo ir sužinok ar tai galėtų būti tavo kelias į IT.

KUR? Online
KADA? Lapkričio 14 d., 18:00 val.

Renginio dieną (lapkričio 14 d.), el. paštu, atsiųsime prisijungimo nuorodą.
Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.

Registraciją į renginį rasite dar šiek tiek žemiau.