JS 492 Pristatymas Cover

 

Neseniai „Vilnius Coding School“ startavo vadinamieji „ilgieji“ mokymai. Tai – išplėstinės mokymų programos sudarytos iš 492 val., trunkančios 3-6 mėn. Šias programas taip pat finansuoja valstybė dirbantiems bei nedirbantiems asmenims.

Prisijunk prie mūsų JavaScript ilgųjų mokymų programos pristatymo, kurio metu „Vilnius Coding School“ lekt. A. Markevičius papasakos viską ką reikėtų žinoti pradedančiajam programuotojui, supažindins su programos struktūra bei jos turiniu ir pademonstruos nuo kokių užduočių pradėsite mokymus, ko mokysitės kursų eigoje ir ką gebėsite atlikti mokymų pabaigoje.

Renginio metu sužinosite ne tik apie JavaScript privalumus ir naudojimo sritis, bet ir kaip tai gali būti naudinga jūsų karjeros pradžiai IT srityje.

Kas ta JavaScript? JavaScript programavimo kalba yra viena iš mėgstamiausių ir dažniausiai pasirenkamų tarp programuotojų. Iš tiesų, pagal „Stack Overflow“ duomenis, ši programavimo kalba laikosi populiariausiųjų tope jau dešimtmetį.

JavaScript karkasas React JS yra vienas populiariausių karkasų, naudojamas daugiau nei 40 procentų profesionalių programuotojų. Tai atviro kodo JavaScript biblioteka, kurią sukūrė Facebook. Kita populiari technologija – TypeScript yra iš esmės tobulesnė JavaScript versija, turinti daug parankių funkcijų. Kiek sudėtingesnis, bet ne mažiau patogus ir populiarus įrankis CSS bei jo karkasai Bootstrap ir Tailwind leidžia kurti įspūdingus dizainus su galingomis funkcijomis.

Prisijunk prie nemokamo naujosios JavaScript mokymų programos pristatymo ir sužinok ar tai galėtų būti tavo kelias į IT.

📌 KUR? Online aplinkoje;
📌 KADA? Sausio 17 d., 18:00 val.;
📌 NEMOKAMAI.

Renginio dieną (sausio 17 d.), el. paštu, atsiųsime prisijungimo nuorodą.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija. Užsiregistruoti gali šiek tiek žemiau.