Esi mūsų studentas (-ė) arba alumnas (-ė)? Kviečiame tave prisijungti prie mūsų online renginio, kurio metu turėsi galimybę išsamiai sužinoti kaip dirba Vilnius Coding School Karjeros Centras.

Mūsų Karjeros Centro komanda dirba ne tik savo absolventų, bet ir visų norinčiųjų karjeros persikėlimo ar tobulėjimo interesų labui. Šio renginio metu pasidalinsime su tavimi visais darbų ciklo procesais, nuo karjeros konsultacijų iki galutinio įdarbinimo.

Ką gausi iš šio renginio?

Sužinosi, kaip vyksta karjeros konsultacijos, kas yra rekomendacijos įmonėms ir kiti svarbūs procesai. Tai tau padės geriau suprasti, kaip galime padėti tavo karjerai.

Galėsi užduoti bet kokius tau rūpimus klausimus – dėl karjeros konsultacijų ar tiesiog bendro informacijos apie mūsų veiklą. Tavo aktyvus dalyvavimas yra mums svarbus!

Galiausiai, turėsi proga asmeniškai susipažinsi su Karjeros Centro specialiste Kamile, kurios kontaktas neabejotinai pravers ieškant darbo IT srityje.

Renginys įvyks lapkričio 8 d. nuo 18:00 val., ir viskas vyks online. Prisijungimo nuorodą gausi renginio dieną iki 15:00 val. Renginio trukmė svyruos nuo 1 iki 1,5 valandos.

Užsiregistruoti galite čia: https://bit.ly/3QBPbF6

Mūsų KC komanda laukia tavo aktyvaus dalyvavimo. Susitikime online lapkričio 8 d.!