TECH mugės dirbtuvės – SEB programavimo iššūkis    

Mėnesius gilinai žinias programavimo kursuose ir norėtum jas pagaliau patikrinti praktiškai? Prisijunk prie SEB programavimo iššūkio, kurio metu ne tik spręsi įdomias ir įtraukiančias užduotis, bet ir turėsi galimybę laimėti vertingą prizą – pakvietimą į didžiausią Europoje 3 dienų programuotojų konferenciją Vilniuje! Ateik ir išbandyk savo jėgas drauge su kitais iššūkio dalyviais!

Kas tavęs laukia?  

Dirbtuvių metu SEB Tech komanda jums pristatys virtualią programavimo platformą, kurioje užsiregistravę būsite pakviesti prisijungti prie programavimo iššūkio – per paskirtą laiką turėsite išspręsti įvairias užduotis. Užduotis galėsite atlikti savo pasirinkta programavimo kalba. Viso renginio trukmė – 2 valandos.

Kas gali dalyvauti?

Konkurse gali dalyvauti tiek pradedantys, tiek patyrę programuotojai. Užduotims atlikti nėra būtina puikiai išmanyti konkrečią technologiją ar IT sistemą – svarbiausia loginis mąstymas, minimalios programavimo žinios ir noras dalyvauti.

Ką reikia žinoti?  

Į dirbtuves užsiregistravę dalyviai užduotis atlikti turės su savo asmeniniu nešiojamu kompiuteriu (papildomai turėkite kompiuterio įkroviklį). Užduotys bus pateiktos vos prasidėjus konkursui, tad jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Visą reikalingą informaciją užsiregistravę dalyviai gaus nurodytu elektroniniu paštu. Iššūkių dalyvių kiekis labai ribotas (20 dalyvių), tad raginame nedelsti ir registruotis!

Kada?  

Rugsėjo 23 d. 11:30-13:30, LITEXPO

Programavimo iššūkį moderuos SEB programuotojai – Paulius Mickūnas, Eligijus Petrikonis, Gintaras Sakalas, Martynas Jankūnas, Ignas Tarvydas.

Kaina: 10,- EUR

Vietų kiekis ribotas

📌 REGISTRACIJA –     https://bit.ly/3QTC5mZ