Kovo mėnesį pristatyta nauja lektorių struktūra žymi „Vilnius Coding School“ lektorių komandos augimą. Viena svarbiausių mokyklos personalo dalių pasipildė net 11 naujų specialistų. Tai IT srities ekspertai, kurie ne tik dėsto, bet ir dirba šioje srityje, įnešdami praktinių žinių tiesiai iš Lietuvos ir užsienio IT darbo rinkų.

 

Arnas – Python lektorius

Programinės įrangos inžinierius, skaičiuojantis jau 8 profesionalo metus IT srityje. Savo technologijų žinių arsenale sukaupęs Docker, MySQL, AWS services, Python, PHP, Git, Testing, Designing and implementing APIs, duomenų bazės, Scrum ir kitus įgūdžius naujasis lektorius tiki, jog nuolatinis mokymasis ir naujų iššūkių priėmimas yra raktas į sėkmę.

 

Jevgenij – Testavimo lektorius

Nuo mūsų studento iki lektoriaus – Jevgenijaus kelias demonstruoja nuolatinį augimą ir atkaklumą. Sertifikuotas ISTQB testavimo specialistas pastaruosius 3-jus metus patirtį kaupia „Baltic Amadeus“ įmonėje bei savo profesionalo karjerą kasmet papildo vis naujais iššūkiais.

 

Margarita – Duomenų mokslo ir Python lektorė

Savo duomenų mokslininkės kelią pradėjusi „Tesonet”, o vėliau ir „Nord Security”, Margarita šiandien darbus tęsia Vokietijos įmonėje „quantilope”. Neabejojame, kad jau 5-rius metus IT srityje patirtį kaupianti specialistė įneš gausybę praktinių žinių mūsų akademinei bendruomenei.

 

Nerijus – Java lektorius

Nerijus savo kelią IT srityje pradėjo dar 2012-taisiais, anuomet pradėjęs eiti automatinio testavimo inžinieriaus pareigas. Praėjus dešimtmečiui, naujasis lektorius žengė savo pirmuosius Back-End’erio žingsnius „Vilnius Coding School“. Čia jam Java paskaitas skaitė mūsų Java lektorių komandos vadovas Dailius Raščius.

 

Mindaugas – WEB, JavaScript, SQL, Testavimas

Mindaugas – patyręs programuotojas, freelancer’is, prieš pradedant laisvai samdomo specialisto karjeros etapą patirtį kaupęs „Rayon Games“ ir „Companial“ kompanijose. Naująjį lektorių sutiksite WEB, JavaScript, SQL ir Testavimo mokymuose.

 

Aleksandr – WEB kūrimas ir Python lektorius

„Esu žmogus, kuriam patinka viskas, kas susiję su programinės ir techninės įrangos kūrimu, – mintimis dalinosi lektorius. – Dažniausiai dirbu su PHP ir Javascript. Turiu patirties dirbant su „Laravel”, „Magento2″, „Nodejs”(Express), „Mysql”, „MongoDB”, „Rest API”, „GraphQL”. Taip pat, turiu frontend kūrimo pagrindus su tokiomis technologijomis kaip React ir VueJs.“

 

Gintarė – Testavimas

Gintarė yra patyrusi testavimo specialistė, testavimo specialistų komandos vadovė, karjerą jau pusantrų metų tęsianti įmonėje „Avalanche Laboratory”. Lektorę sutiksite automatinio testavimo mokymuose, dėstant rankinio testavimo kurso dalį.

 

Šarūnas – C#, SQL, JavaScript, JAVA

Šarūnas yra patyręs Back-End .NET, XAMARIN .NET MAUI bei Microservices kūrėjas bei programuotojas. Naujasis lektorius savo žiniomis su „Vilnius Coding School“ studentais dalinsis C#, SQL, Javascript, JAVA paskaitose.

 

Maksimas – Kibernetinis saugumas

Patyręs kibernetinio saugumo specialistas, IT profesionalo karjerą pradėjęs dar 2007-aisiais. Per šį laikotarpį naujasis lektorius patirtį kaupė ne vienoje didžiųjų TECH milžinių komandoje. Maksimo CV rasite tokius tarptautinius vardus kaip „Western Union“, „TransferGO“, „ConnectPay“ ir kt.
Be to, lektorius nuolat gilina savo kompetenciją mokydamasis. Jo įgūdžiai apima debesų paslaugas (AWS, Azure, GCP), ISO 27001 ir PCI sertifikavimą, informacijos saugumo architektūrą bei vertinimą.

 

Daniel – WEB kūrimas

Daniel yra „Danske Bank“ vyresnysis Front-End programuotojas, turintis daugiametę IT srityje. Jo įgūdžių arsenale rastumėme React Native, React.js, JavaScript, Web Development, HTML5, AngularJS ir CSS3 technologijas.

Mūsų studentai turės galimybę mokytis iš patyrusio profesionalo, turinčio aukščiausią kompetenciją šiuolaikinėse technologijose ir jų pritaikyme realiuose projektuose. Daniel ne tik perduos savo žinias, bet ir padės studentams įgyti praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai karjerai IT srityje.

 

Agnius – WEB kūrimas, Agile

Agnius yra patyręs WEB programuotojas ir sertifikuotas „Scrum product owner’is“, pastaruoju metu patirtį kaupęs „Teltonika“ ir darbus sėkmingai tęsiantis „Inbalance Grid“.
Jo įgūdžiai apima įvairias technologijas: Symfony, MySQL, Docker, React, Nginx, RabbitMQ, Redis, Influx DB, ELK stack, Grafana, Prometheus, Git, AWS ir kt.
„Mokykis parduoti. Mokykis kurti. Jei gali daryti abu, būsi nesustabdomas“, – tai Agniaus moto, kuris skatins mūsų akademinės bendruomenės narius siekti naujų aukštumų IT pasaulyje.

 

Kiekvienas iš šių lektorių su savimi atneša unikalią patirtį ir žinias, kurios neabejotinai praturtins „Vilnius Coding School“ akademinę bendruomenę. Džiaugiamės galėdami juos pasveikinti mūsų komandoje ir laukiame įkvepiančių mokymų ir sėkmingų studentų istorijų.