Jei kada žiūrinėjai darbo programuotojams pasiūlymus, turbūt pastebėjai, kad bene labiausiai įmonės ieško „Full-Stack“ programuotojų. O net jei ieško konkrečios srities programuotojų, be abejonės, per darbo pokalbius „Full-Stack“ išmanymas bus didelis pliusas tau. Šiame įraše pasidalinsime priežastimis, kodėl įmonės ieško „Full-Stack“ programuotojų. Gal būt tai padės tau apsispręsti, kuria kryptimi judėti darant savo programuotojo karjerą.

  • Įmonės dažnai ieško naujų žmonių atsižvelgiant į tai, kiek daug naudos jie atneš jų kompanijai. „Full-Stack“ programuotojai tikrai patenka į šią kategoriją, nes jie išmano ne tik „Back-End“ ir „Front-End“ programavimą, jie gali nuo pradžios iki galo sukurti bet kokį IT projektą.

 

  • Tapęs „Full-Stack“ programuotoju, neabejotinai tapsi pranašesnis už kitus programuotojus, ypač, jei ieškosi darbo startuoliuose. Startuolių komandos dėl ribotų kaštų dažnai būna nedidelės, todėl universalus programuotojas yra būtent tai, ko reikia pradedančiajai įmonei.

 

  • Didelės įmonės taip pat teikia prioritetą programuotojams su universaliomis žiniomis, nes tokiose kompanijose dažnai būna vykdomi skirtingi projektai, pokyčiai taip pat vyksta dažniau, todėl labai patogu turėti darbuotoją, kuris galėtų dirbti įvairiuose projektuose ir jų etapuose.

 

  • Net jei tavo „Full-Stack“ programavimo žinios yra tik pradinio lygio, nemažai kompanijų vis tiek domėsis tavimi, nes šiais „programuotojų trūkumo“ laikais įmonės yra nusiteikusios investuoti į pradedančiųjų programuotojų tolimesnius mokslus, išmokyti juos savo kompanijos specifikos. Būtent todėl universalus pradinių žinių bagažas bus itin vertinamas.

 

  • Jei tu manai, kad ateity norėtum dirbti ne tik programuotoju, bet ir komandos vadovu, tau taip pat verta mokytis „Full-Stack“ programavimo. Jei įsidarbinsi startuolyje, kažkada augančiai kompanijai prireiks žmogaus, kuris suvaldytų komandą, todėl tikėtina, kad su universaliomis žiniomis tu būsi realiausias kandidatas. Lygiai taip ir didesnės įmonės – žmonių į naujas vietas pirmiausia ieško „viduje“.

Taigi, jei tave vienodai domina tiek „Front-End“, tiek „Back-End“ programavimas, nesirink – mokykis visko kartu ir ateity tai bus didelis tavo pranašumas karjeros kelyje.

Registracija į mokymus Vilniuje ČIA.

Registracija į mokymus Kaune ČIA.