Naudojant WordPress yra sukurta beveik trečdalis visų pasaulio interneto puslapių – nuo asmeninių tinklaraščių iki didžiųjų korporacijų, tokių kaip Sony ar NBC svetainių. Didžiausias šios turinio valdymo sistemos privalumas yra tai, kad ją gali atsisiųsti visiškai nemokamai, o dėl unikalių galimybių pritaikyti ją savo poreikiams, WordPress yra viena populiariausių visame pasaulyje. Šiame įraše apžvelgsime 8 WordPress privalumus, dėl kurių verta pasirinkti šią turinio valdymo sistemą.

 

Lankstumas ir pritaikymas

WordPress iš pradžių buvo skirta asmeniniams tinklaraščiams kurti ar straipsniams skelbti, tačiau dabar ji naudojama įvairiausiais tiksliais. Su WordPress galima sukurti savo darbų portfolio, socialinį tinklą, kelti „podcast‘us“ ar netgi įsteigti puikiai funkcionuojančią elektroninę parduotuvę. Ši turinio valdymo sistema turi daug įvairiausių temų ir įskiepių, todėl kiekvienas ją gali pritaikyti savo poreikiams.

Suprantama net pradedantiesiems

Parsisiųsti WordPress ir pradėti dirbti su ja prireiks kelių minučių. Pirma reikės susikurti vartotojo vardą ir paskyrą, o tuomet, naudojantis administratoriaus įrankiais, gali pradėti kurti savo puslapio išvaizdą ir išdėstymą. Tam visai nereikia mokėti programuoti, užteks tik pagrindinių techninių žinių.

Įvairios temos

WordPress turi itin didelį temų katalogą ir jis nuolat yra plečiamas. Visgi, jei taip nutiktų, kad nemokamame kataloge nerastum tinkamos temos, visada gali įsigyti unikalių, dizainerių iš viso pasaulio sukurtų temų. Temas gali peržiūrėti ir instaliuoti bet kada, kai tik bus poreikis keisti tavo puslapio išvaizdą.

Įskiepiais praplečiamos funkcijos

WordPress turi visus elementus, reikalingus sukurti paprastam puslapiui, tačiau dauguma nori naudotis unikaliomis funkcijomis, reikalingomis tam tikram puslapiui ar projektui – viso to galima pasiekti parsisiunčiant aktualius įskiepius. WordPress kataloge rasi šimtus įskiepių, skirtų atlikti konkrečias užduotis. Taip pat visada yra galimybė įsigyti unikalių, programuotojų sukurtų įskiepių. Įskiepiai gali būti aktyvuojami ir deaktyvuojami – priklausomai nuo to, ko konkrečiu metu reikia tavo puslapiui.

8 priezastys ismokti wordpress 1

Aukšti WordPress puslapių reitingai

Kad puslapio reitingai būtų aukšti, labai svarbu, kad jis būtų lengvai randamas paieškos sistemose. WordPress puslapiai pasižymi aukštu matomumu, labiausiai dėl naudojamų raktažodžių, taip pat dėl įvairių įrankių ir įskiepių, naudojamų SEO turiniui optimizuoti.

Pritaikomumas mobiliesiems telefonams

Kadangi vis daugiau žmonių kasdienei interneto peržiūrai ar reikalingų dalykų paieškai naudoja telefonus, labai svarbu, kad tavo puslapis būtų patogus peržiūrėti ne tik kompiuterio ekrane, bet ir mobiliajame telefone ar planšetėje. WordPress įskiepiai leidžia pritaikyti puslapį įvairiems formatams. Be to, tokia galimybė taip pat leidžia pakelti reitingus Google paieškos sistemoje.

Galimybė pridėti tinklaraštį

Norint pridėti tinklaraštį prie savo puslapio, sukurto su WordPress, tai padaryti labai paprasta – nereikia kurti naujo puslapio atskirai. Šią funkciją gali lengvai pridėti iš bet kokio prietaiso ir naudoti nebūtinai kaip tinklaraštį, o, tarkim, naujienų skelbimui ar panašiai.

Draugiška WordPress bendruomenė

Nemokama ir atviro kodo sistema WordPress, kuria naudojasi daugybė žmonių ir įmonių pasaulyje, yra subūrusi itin didelę bendruomenę, kurios nuomonė yra svarbi atnaujinant sistemą. Be to, prisijungęs prie lokalių ar pasaulinių bendruomenių, visada sulauksi patarimų, kaip geriau sukurti savo puslapį.

Taigi, jei manai, kad tau ar tavo įmonei reikėtų svetainės, tačiau nežinai, nuo ko pradėti, visada gali pradėti nuo WordPress! Jei susidomėjai ir norėtum išmokti kurti puslapius su WordPress, kviečiame registruotis į mokymus ČIA!