Mes kasdien susiduriame su įvairias iššūkiais. Namie, darbe, mokykloje, prekybos centre – visur mus lydi įvairios kliūtys, kurias tenka įveikti. Ne išimtis ir programuotojo profesija. Dirbti šį darbą reikalingi įvairūs gebėjimai, o ir dirbant tenka susidurti su nemažai sunkumų. Ne kiekvienam pavyksta įveikti tuos sunkumus.

O tu, ar esi pasiruošęs priimti programuotojo laukiančius iššūkius?

Būk išskirtinis. Jei nori būti geriausias savo srities specialistas, tau reikia išsiskirti iš kitų. Visuomenė dažnai yra pilka masė, kurioje sublizgėta lemta ne kiekvienam. Kad tau pavyktų tai padaryti IT srityje, privalai nuolat tobulinti tiek profesines, tiek asmenines kompetencijas. Neužtenka sukurti kodą ir džiaugtis, kad tai padarei. Tu turi galvoti, ką gali padaryti geriau, greičiau bei profesionaliau. Tik taip mąstydamas galėsi tobulėti bei skintis kelią į priekį.

Neapsiribok, plėsk savo akiratį. Šiuolaikiniame IT pasaulyje yra ne viena programavimo kalba ir daugybė būdų, kaip galima programuoti. Įvairios programavimo kalbos keičiasi, nyksta arba sukuriamos naujos, kurios yra patrauklesnės naudotojui. Dėl to geras specialistas turi mokėti ne vieną programavimo kalbą bei sugebėti programuoti įvairiais būdais. Tokia programuotojo savybė padeda jam prisitaikyti nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje ir surasti svajonių darbo vietą.

Nepamiršk eksperimentuoti. Dauguma žmonių bijo kažką keisti savo gyvenime, priimti naujus iššūkius, ,,išeiti“  iš savo komforto zonos. Geras programuotojas privalo eksperimentuoti su įvairiomis programomis bei mokytis savarankiškai. Ką gali žinoti, galbūt ateis diena, kai darbdaviui prireiks tavo naujų įgūdžių ir už tai tau pasiūlys geresnius pinigus.

Tavo sprendimas priimti programuotojo iššūkius yra vienas geriausių sprendimų TAVO GYVENIME ir to gali pavydėti kiekvienas.

Tad, jei esi pasiruošęs tobulėti programavimo srityje ir tapti išskirtiniu savo srities specialistu – ateik į Kaunas Coding School!

Artimiausi 6-ių savaičių mokymai tavęs laukia jau gruodžio 21 dieną! Skubėk registruotis!