Vilnius Coding School alumnas Edgar Chmylko, pasinaudojo galimybe studijuoti Užimtumo tarnybos finansuojamoje JavaScript (Front-End) mokymų programoje. 140 val. trukmės mokymuose Edgar susipažino su įrankiais, kurie padėjo sėkmingai pajudėti savo galutinio tikslo link – .NET programuotojo darbo pozicijos „Warranty Expert“ įmonėje.

 

Edgar

Koks Jūsų profesinis kelias iki mokymų? Kokioje srityje dirbote?

Prieš mokymus, dirbau IT inžinieriumi (IT support).

Kaip išsirinkote mokymus ir kodėl būtent Vilnius Coding School? 

Pamačiau galimybę mokytis UŽT finansuojamoje Vilnius Coding School mokymų programoje, tad nusprendžiau pasinaudoti šia proga.

Kaip sekėsi mokymuose? Kokių žinių ir įgūdžių įgijote?

Mokytis sekėsi gerai, turbūt dėl to, kad iki Vilnius Coding School turėjau dar vienus mokymus, o JavaScript mokymuose susipažinau su ReactJS.

Kaip vyko įmonės paieškos? Ar buvo sudėtinga?

Ieškotis darbo nebuvo lengva, nes dauguma darbdavių nori darbuotojo su patirtimi. Paieškos vyko per darbo skelbimų portalus ir LinkedIn. Bet darbą susiradau Vilnius Coding School partnerių gretose. Galiu drąsiai pasakyti, kad mačiau įmonės kurioje dirbu „Warranty Expert“ skelbimą LinkedIn’e, bet nenusiunčiau savo CV, nes suabejojau savo įgūdžiais. Tačiau „Warranty Expert“ patiko mano CV kurį išsiuntė Vilnius Coding School Karjeros centras ir atsiuntė man užduotį, ko pasėkoje buvau pakviestas ir į darbo pokalbį. Šiuo atveju Vilnius Coding School tikrai padėjo susirasti man darbą.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, kurie svajoja apie karjeros keitimą, tačiau nedrįsta dėl įvairių priežasčių (galvoja, jog per vėlu kažką keisti, kad IT įmonėms jie bus per silpni ir pan.) ?

Manau verta keisti profesiją jeigu tikrai to nori. Tai pareikalaus didelio ryžto ir pastangų. Visada yra baisu žengti pirmą žingsnį, bet jeigu jo nepadarysime – nieko ir nepakeisime.

Ką dar norėtumėte pasakyti, kas nebuvo aptarta ankstesniuose klausimuose?

Asmeniškai ieškojau darbo nuo vasario mėnesio ir tik Spalio mėnesį gavau darbo pasiūlymą. Ar tuo metu galvojau, kad man nepavyks – žinoma, bet nepasidaviau ir laukiau to akimirkos kada galėsiu pradėti dirbti kaip programuotojas.

 

Edgar Linkedin profilis ČIA.

Nori ir TU?  

Registracija į mokymus ČIA.

Negali apsispręsti?

Registruokis Karjeros konsultacijos.

EnglishLithuanianRussian
Registracija
Kontaktai