Tech Mugė

EGIDIJUS

Egidijus – ilgą laiką dirbęs IT srityje, suprato, kad visgi jam nepakanka programavimo žinių ir nusprendė užsirašyti į „Kaunas Coding School“ organizuojamus WEB kūrimo mokymus. Šiuo metu, juos pabaigęs, dirba programuotoju įmonėje „Present Connection“.

Kokia buvo tavo profesija prieš ateinant į mokymus?

Jau prieš ateidamas mokytis į „Vilnius Coding School“ turėjau patirties IT srityje. Turėjau įvairių atsakomybių, dirbau su įvairiais IT projektais ir verslo klientų aptarnavimu.

Kodėl nusprendei mokytis programuoti?

Mano pažįstamiems verslininkams prireikė pagalbos kuriant internetinę svetainę. Padėjau surasti programuotojus. Po to vis prireikdavo smulkių korekcijų, bet programotojai turėjo kitų prioritetų.

Pažįstami pradėjo manęs klausinėti, gal aš pats galėčiau atlikti tinklapių korekcijas.  Pasvarsčiau ir savęs paklausiau kodėl nepagilinus žinių? Pradėjau galvoti apie WEB programavimo mokymus. „Kaunas Coding School“ pasirinkau būtent dėl mokymų trukmės ir intensyvumo. Man patiko idėja mokytis visą dieną su lektoriaus pagalba.

O ką mokeisi? Kas buvo sunkiausia mokymų metu?

Pasirinkau WEB kūrimo mokymus. Artėjo šventinis laikotarpis, Kalėdos, todėl sunkiausia buvo suderinti mokslus su asmeniniu gyvenimu, nes reikėjo ne tik dovanas nupirkti, bet ir vaikų šventėse ir renginiuose sudalyvauti. Taip pat, žiemos metu, “užklupo” ligos, tad sveikata ne pati geriausia buvo. Tačiau aš ne iš tų, kurie greitai pasiduoda, todėl savo tikslą pasiekiau ☺

Ką veiki šiuo metu? Ar naudoji programavimo žinias, įgytas mokymų metu?

Šiuo metu dirbu programuotoju kompanijoje „Present Connection“. Įgytas žinias naudoju,  nors šiuo metu dirbu ne su WEB projektais. Taip pat, mokymų metu gavau ne tik žinių, bet išgirdau daug naujos informacijos apie technologijas, IT tendencijas. Tai man buvo labai svarbu pradedant programuotojo karjerą.

Ar buvo sudėtinga rasti darbo vietą? Su kokiomis kliūtimis susidūrei, kokios pagalbos ar patarimų sulaukei? Kaip prie darbo paieškos prisidėjo „Kaunas Coding School“?

Tikrai nebuvo sudėtinga, nes „Kaunas Coding School“ komandos dėka aš turėjau iš ko rinktis. Tiesą sakant aš neplanavau radikaliai keisti profesijos, tačiau darbo pasiūlymai iš „KCS“ įmonių – partnerių patys mane pasiekė. Aš pajutau, kad „Kaunas Coding School“ yra geras mazgas karjeros prasme, jei dabar reikėtų keisti darbą IT srityje, tikrai ateičiau į „Kaunas Coding School“ Karjeros Centrą konsultacijai. Pas juos gali sužinoti naujausią IT darbo rinkos informaciją. Labai patiko pagarbus ir nuoširdus bendravimas.

Kaip šiuo metu vertini savo profesiją?

Savo profesiją vertinu labai teigiamai, man ji labai patinka ☺

Ką galėtum patarti žmonėms, norintiems, tačiau bijantiems mokytis programuoti?

Pirmas dalykas – reikia apsispręsti, kad tau įdomu išbandyti kažką naujo, tada reikia pasitikrinti ar tau tinka programavimas, nes tai yra skaitymas. Turi paklausti savęs ar gali praleisti daug laiko skaitydamas. Kitas dalykas, turi suprasti ar tau patinka technologijos. Jei taip, tuomet pirmyn!

Registracija
Kontaktai