Tech Mugė

EIMANTAS

Šiandien dalinamės Eimanto sėkmės istorija, kuris Kaunas Coding School baigė tinklapių kūrimo mokymus ir kartu su draugu įkūrė IT įmonę!
 

Kokia buvo tavo profesija prieš pradedant programuoti?

Prieš pradedant programuoti aš dirbau labai įvairius darbus – nuo viešbučio darbuotojo Didžiojoje Britanijoje iki duomenų suvedimo specialisto Lietuvoje.

Kodėl nusprendei mokytis programuoti? Ar susidūrei su abejonemis prieš pradedant mokytis, kokiomis ir kaip jas įveikei?

Programuoti norėjau visada. Tačiau suklydau ir išsirinkau studijuoti kitą specialybę, kuri tuo metu buvo populiari – sporto terapiją. Vos pradėjęs studijuoti supratau, kad šito darbo nedirbsiu, bet mokslus baigiau. Studijuodamas universitete savarankiškai mokinausi programuoti, žiūrėdamas internete įvairias pamokas. Internetu bandžiau mokytis JavaScript pagrindų, žaidimų kūrimo, pradėjau kurti tinklalapius naudodamasis turinio valdymo sistemomis, tačiau susidūręs su tam tikromis problemomis supratau, kad man trūksta programavimo žinių. Tuo metu buvau registruotas Lietuvos darbo biržoje ir pasinaudojau finansuojamų mokymų galimybe – Kaunas Coding School pradėjau mokytis Tinklapių kūrimo mokymų (“full stack”) programą. Man niekada nekilo abejonių dėl programavimo naudos ir poreikio.

O ką mokeisi? Kas buvo sunkiausia mokymų metu?

Mokėmės ir frontend’o ir backend’o, tai yra HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, SQL, PHP. Mokymosi metu turbūt buvo sunkiausia skirti pakankamai laiko medžiagos pakartojimui, nes mokslai intensyvūs.

O ką veiki šiuo metu? Ar naudoji programavimo žinias, įgytas mokymų metu?

Šiuo metu kartu su draugu įkūrėme IT įmonę, įgytas žinias naudoju 100 proc. Sekasi puikiai, planuojame plėsti veiklą.

Kaip šiuo metu vertini savo profesiją? Ar gilini programavimo žinias?

Programavimo žinias gilinu kasdien, šioje srityje tobulumui ribų nėra. Nuolat atrandi kažką naujo, darbas IT srityje labai dinamiškas, čia viskas kinta žaibišku greičiu.

Apskritai kaip jautiesi dėl savo sprendimo mokytis IT? Ar tai buvo sėkmingas karjeros ir asmeninis žingsnis?

Kaip minėjau to norėjau ilgai, dėl sprendimo tikrai nesigailiu, apskritai tai buvo geriausias mano sprendimas.

Registracija
Kontaktai